Nevyléčitelný romantik, jak se frontman legendární skupiny Indigo popisuje, o svém soukromém životě příliš nemluví. Ojediněle však promluvil o své touze mít se ženou dlouhodobý vztah. Jednorázovky ho nikdy nelákaly.

„Mám rád dlouhodobé vztahy, a když jdu do vztahu, tak doufám, že bude navždy,“ popsal v rozhovoru se slovenským serverem Nový Čas. „Vždyť můj nejdelší vztah trval krásných osmnáct roků,“ narážel zpěvák na manželství s překladatelkou Janou, s níž má syna Filipa.

Poslední roky je ale Nagy v romantickém souznění s tajemnou brunetkou, jejíž jméno pečlivě střeží. „Můj nynější vztah trvá osm let a doufám, že je to už navždy,“ neslevuje zpěvák ze svých romantických nároků. Dodal, že pokud jsou lidé uvědomělí, jejich vztahy jen tak něco nezničí.

Život bez ženy po svém boku si zpěvák a také nadaný fotograf údajně nedokáže představit. „Potřebuju se radit, sdílet pocity, teprve tehdy je to pro mě to správné. Jsem nevyléčitelný romantik a především si představuji takový ten pěkný život,“ uzavřel Peter.

VIDEO: Peter Nagy: Mám rád všechny ženy

Video
délka: 01:37.49
Video se připravuje ...

Peter Nagy: Mám rád všechny ženy Michaela Nováková

Fotogalerie
51 fotografií