Známá manželská dvojice ze sousedního Slovenska, rapper Separ a zpěvačka Tina, známá i v tuzemsku díky tomu, že po boku Leoše Mateše (44) moderovala show Hlas Česko Slovenska a SuperStar, oznámili loni v létě na sociální síti konec manželství. Tento sympatický pár vychovával dvě děti, společnou dceru Tiu Lilianu (6) a syna Leonarda (8), který vzešel z Tinina z předchozího vztahu s fotbalistou Richardem Lásikem (28), a zdálo se, že je jejich vztah poměrně stabilní. Jenže ve skutečnosti tomu bylo docela jinak…

„Témata, o kterých jsme si povídali, jsme začali vidět z různých úhlů a nenacházeli průnik. Proto jsme se po velmi těžké a ne jednoduché úvaze rozhodli, že dokud to jde v lásce a míru, necháme jeden druhého jít svou cestou,“ napsal na sociální síť Separ krátce poté, co tahle smutná novinka prosákla do médií. Jenže až nyní popisuje, jak k onomu nesnadnému rozhodnutí došlo - a to vás nejspíš dost překvapí. Způsob, jakým si řekli, že spolu už nadále nechtějí být, je totiž velice neobvyklý.

VIDEO: Známý slovenský rapper skončil za mřížemi, kvůli drogám

Video
délka: 02:01.79
Video se připravuje ...

Známý slovenský rapper skončil za mřížemi, kvůli drogám TV JOJ

„Už delší dobu jsem cítil, že to s Tinou už není úplně ono. Ona to cítila také. Bylo to v rozsahu několika měsíců, ne jenom týdnů. Jednoho dne mi od ní přišla dlouhá zpráva, že jestli to má vůbec smysl. A já jsem se ani nesnažil na to reagovat jinak, věděl jsem, že už je to za námi,“ popisoval pro slovenský deník Topky.sk. Čokoládová kráska, která 11. března oslavila sedmatřicáté narozeniny (tedy podle jejích vlastních slov „19. výročí svých 18. narozenin“), se s ním tedy rozešla ve stylu teenagerů, tedy SMSkou… Díky tomu je nicméně jasné, kdo dal kopačky komu.

Slovenská média totiž jednu dobu spekulovala, že příčinou jejich odcizení byla mladá blondýnka Cynthia (21), s níž Separ v minulosti spolupracoval. Vnadná kráska, kterou s rapperem prý pojí dlouholeté přátelství, totiž nafotila rapperovu kolekci oblečení a účinkovala i v jeho klipu. Když pak Cynthia jejich společnou fotku okomentovala emotikonem ve tvaru srdíčka, útočili na rappera jeho rozčarovaní fanoušci, kteří nechápali, jak mohl vyměnit Cynthii za svou ženu. „Vůbec nechápu, odkud se ví, kdo se s kým rozešel a kdo s kým chodí. Hned se vyvozují závěry jako u věštkyně,“ reagoval tehdy rozezlený Separ.

VIDEO: Raper Wohnout: Do nového klipu obsadil Agátu Prachařovou, kterou proměnili v éterickou vílu! 

Video
délka: 02:16.12
Video se připravuje ...

Raper Wohnout: Do nového klipu obsadil Agátu Prachařovou, kterou proměnili v éterickou vílu! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
49 fotografií