Charismatický fešák, který se pravidelně umísťuje v žebříčcích nejvíce sexy mužů planety, se loni rozvedl s Rebecou Riggovou (53), se kterou byli svoji 29 let. „Zůstáváme blízkými přáteli a naše tři děti pro nás vždy budou životní prioritou,“ vzkázal tehdy. Teď konečně také ukázal, kdo mu místo ní zahřívá místo pod dekou: jeho novou vyvolenou se stala Australanka Laura May Gibbsová (36), o patnáct let mladší návrhářka a milovnice jógy.

Zamilovaná dvojice dováděla ve vlnách a vychutnávala si vzájemné doteky, kterými ani jeden rozhodně nešetřil. Herec, jenž se proslavil jako Patrick Jane v seriálu Mentalista, kde pomáhal agentům FBI s vyšetřováním pomocí svého neskutečného nadání číst v lidech a všímat si i těch nejmenších detailů, se na svou milenku rošťácky šklebil a snažil se ji stáhnout pod vodu. Mladá žena jeho legrácky kvitovala chichotavým smíchem… Působili zkrátka jako dva čerstvě zaláskovaní puberťáci.

VIDEO: Agáta Prachařová - jak mluvila o svém novém vztahu a o rozvodu s Jakubem Prachařem?

Video
délka: 04:26.64
Video se připravuje ...

Agáta Prachařová - nový vztah, rozvod David Turek, Lukáš Červený

Při pohledu na štíhlé tělo sexy Laury se člověk nejspíš nemůže moc divit, že se do ní Simon zakoukal. Zadeček, který dávala všem na odiv v titěrných plavkách, vypadal vskutku k nakousnutí. Ostatně ani Barker nevypadá na to, že mu letos v červenci bude dvaapadesát. Svalnatou postavu si udržuje surfováním, jízdou na skateboardu či procházkami s pejskem. Pohyb jakéhokoliv druhu je mu zkrátka blízký. Možná právě tím oslnil svou o řadu let mladší partnerku…

VIDEO: Jana Adamcová připustila manželskou krizi a zmínila i rozvod s Jiřím!
Video
délka: 03:34.23
Video se připravuje ...

Jana Adamcová připustila manželskou krizi a zmínila i rozvod s Jiřím! Markéta Reinischová

Fotogalerie
30 fotografií