Tina, kterou si jistě čeští diváci okamžitě vybaví coby moderátorku pěveckých soutěží SuperStar i Hlas Česko Slovenska, své fanoušky nedávno překvapila zásadní změnou ve svém osobním životě: rozešla se s rapperem Separem, tedy hudebníkem Michalem Kmetěm (34). Přestože na první pohled působili jako spokojená rodinka a vychovávali jak společnou dceru Tiu Liliannu (5), tak i Tinina synka Leonarda (7) z jejího předchozího vztahu, ve skutečnosti to mezi nimi začalo skřípat… a v srpnu pak oznámili konec vztahu.

Jak už to ovšem u rozumných partnerů po rozchodu bývá, snaží se oba i nadále pro své děti fungovat jako rodiče. „Jsme v kontaktu, v míru a je to fajn,“ odpověděla Tina na sociální síti na přímou otázku, jak to vlastně teď je mezi ní a Separem, jenž si teď navíc prošel rakovinou.

Otázka to nebyla nijak scestná, Tina je poslední dobou spojovaná s hiphoperem Ferem Churým (28), který si nechává říkat Puerto, a šuškalo se, že Separovi zase učarovala mladá plavovláska Cynthia (21), s níž rapper v minulosti spolupracoval. Není tedy divu, že panovaly obavy, zda mezi bývalými manželi není nějaká ta zlá krev.

VIDEO: Známý slovenský rapper skončil za mřížemi, kvůli drogámEMBED_OFF

Tina koncem listopadu šokovala své příznivce tím, že se nechala odbarvit na blond – a tato známá exotická kráska, co se do té doby pyšnila napletenými afro copánky, s novým sestřihem i barvou náhle vypadala trochu jako slavná americká pěnice Mariah Careyová (50) či jako Jennifer Lopezová (51). Nyní překvapila i tím, že rovněž otevřeně reagovala na dotaz, zda někdy netoužila ještě po třetím potomkovi.

„Před lety ještě ano. Dnes už ale vím, že mám odrozené všechno, co mělo být odrozeno,“ uvedla zpěvačka na instagramu drsně. Dala všem tak jasně najevo, že je otázka třetího dítka pro ni sice bolestivou, ale už uzavřenou kapitolou... S novým zajíčkem tedy další dítko neplánuje. Jenže jak se říká, nikdy neříkej nikdy!

VIDEO: Slovenský rapper zbil fanouška na koncertě! Co se stalo? 

Video
délka: 01:17.17
Video se připravuje ...

Slovenský rapper zbil fanouška na koncertě! Co se stalo? Redakce Blesk

Fotogalerie
51 fotografií