Slovenská zpěvačka ‌‌‌‌‍‍Tina, vlastním jménem Martina Csillaghová, řekla své „ano“ Michaelovi Kmeťovi alias Separovi již v roce 2014. A přestože se po šesti letech zdánlivě idylického soužití rozhodli jít každý svou cestou, panují mezi nimi, jak se zdá, stále velice přátelské vztahy. Místo toho, aby řešili nějaké osobní problémy a pošramocené ego, tedy kdo se rozešel s kým a kvůli komu (šuškalo se totiž, že Separ neodolal svodům jedenadvacetileté modelky Cynthie, a Tina prý zase podlehla šarmu osmadvacetiletého hiphopera, co si říká Puerto), dokážou fungovat jako rodina.

„Jsme v kontaktu, v míru a je to fajn,“ tvrdila už před časem na sociální síti Tina, když jí fanoušci položili přímou otázku, jak to vlastně teď je mezi ní a Separem, jenž si teď navíc prošel rakovinou i koronavirovým onemocněním s dost těžkým průběhem. A nyní se ukázalo, že nešlo o pouhá slova. Jejich společná dcerka Tia Lilianna (6), jíž rodiče neřeknou jinak nežli Anička, totiž slavila narozeniny, a jak maminka, tak i tatínek byli v tento velký den s ní.

VIDEO: Slovenský rapper zbil fanouška na koncertě! Co se stalo?  

Video
délka: 01:17.17
Video se připravuje ...

Slovenský rapper zbil fanouška na koncertě! Co se stalo? Redakce Blesk

„Dokud máš nás, můžeš si být zcela jistá tím, že vždy budeme stát za tebou a krýt ti záda. Nesmíš se bát, máš milión důvodů k tomu se smát a být šťastná, jsi naše princezna… A život smysl má, navždy zůstaneš námi milovaná!“ vzkázala jí Tina dojemně přes instagram. „Sedmý únor už navždy bude výjimečný. Milujeme tě, Aničko, jsi splněný sen,“ dodala zpěvačka, kterou si jistě čeští diváci okamžitě vybaví coby moderátorku pěveckých soutěží SuperStar či Hlas Česko Slovenska.

Kromě Aničky má Tina mimochodem ještě jednoho potomka, syna Leonarda (7), jehož otcem je fotbalista Richard Lásik (28). Talentovaná kráska s exotickými rysy, za které vděčí svému černošskému otci z Rovníkové Guinei, také nedávno prozradila, že jednu dobu toužila ještě po třetím dítěti. Osud tomu ale chtěl jinak. „Dnes už vím, že mám odrozené všechno, co mělo být odrozeno,“ uvedla na svém instagramu drsně zpěvačka, která trpí roztroušenou sklerózou. Vzhledem k tomu, že na tuto chorobu neexistuje žádný lék, pouze přípravky, jež potlačují příznaky, pomáhá si tahle dvojnásobná maminka místo medikamentů látkami z konopí...

VIDEO: Šokující přiznání Lucie Vondráčkové: Třetí těhotenství s Plekancem!

Video
délka: 03:08.27
Video se připravuje ...

Šokující přiznání Lucie Vondráčkové: Třetí těhotenství s Plekancem! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
36 fotografií