Není nejmladší, ale je stále vitální. Nebo aspoň byl. Třiasedmdesátiletý legendární Rocketman prožívá v posledních měsících problémy se svým hlavním pracovním nástrojem - hlasem. V únoru se uprostřed koncertu kvůli ztrátě hlasu psychicky sesypal a musel odejít z pódia, což zanechalo v oddaných fanoušcích pachuť blížící se tragédie. A ta se s každým dalším koncertem vykresluje.Kampaň Together At Home spojila slavné hudebníky z celého světa a vrcholem repertoáru měl být právě Elton. Při své ikonické skladbě I'm Still Standing ovšem fanoušky o tom, že stále stojí pevně na nohou, nepřesvědčil. Naopak je vyděsil.

Slova písně zaznívala nesrozumitelně, John měl očividně problém s vyjadřovacími schopnostmi, po písni ze sebe něco nesrozumitelně vychrlil. O prodělanou mrtvici, jak se v diskuzích hojně spekulovalo, nešlo, prsty mu totiž po klavíru klouzaly jako divé. Fanoušci se ale stejně obávají, že ho postihla nějaká zákeřná nemoc.

„Eltone, nevypadal jsi nejlíp. Vážně jsi během vystoupení zápolil. Prosím, vyhledej pomoc!“ zaznělo na twitteru. Jiný fanda se už se zpěvákem pomalu loučí: „Panebože, chudák jeden. Jako by byl v posledním tažení."

Ti, kdo sledují Johnův každý krok, ale nepřející Tomáše srovnali do latě jednoduchým vysvětlením - Elton prodělal zápal plic. „Vy jste ale nezdvořáci! Vždyť se doslova zotavuje ze zápalu plic a očividně z toho ještě není venku!“ naštval se jeden z předních fanoušků na kritiky a další ho podpořil faktem, že i když je Eltonovi už 73 a holt nemůže vystupovat jako před lety, přesto byl úžasný.

Fotogalerie
47 fotografií