V Rusku jsou oblíbené nejrůznější kratochvíle, napálit slavné patří mezi ty nejoblíbenější. Vladimir Kuznetsov a Alexey Stolyarov v minulosti napálili například Eltona Johna (72) nebo horkého kandidáta do Bílého domu Bernieho Sandersa (78). Ani jeden se však neztrapnil tolik, jako princ Harry. Stačil k tomu laskavý hlas aktivistky Grety.

Vévoda ze Sussexu se nebál promluvit o Donaldu Trumpovi (73) a Borisu Johnsovi (55), co ale všechny nejvíc zajímalo, byly názory na Meghan (38) a celou kauzu s Megxitem. Falešné Gretě prozradil, že hlavním důvodem odchodu z rodiny je ochrana jejich syna Archieho.

Někdy je správné rozhodnutí tím nejtěžším. A zrovna toto rozhodnutí nebylo jednoduché, ale pro naši rodinu a pro ochranu našeho syna bylo tím nejsprávnějším,“ prozradil Harry do telefonu.

Myslím si, že sakra hodně lidí se do naší situace dokázalo vžít a respektuje, že dáváme rodinu na první místo. Ano, začneme nový život,“ uvedl.

Hlas Grety chtěl vědět, jak to je s tituly. Vzala jim královna vévody ze Sussexu, nebo ne?

Ne,“ odpověděl. „Znova – nesmíte věřit všemu, co se píše. Nikdo nám nesebral tituly.“ Vysvětlil, že je pouze nesmí používat za účelem výdělku peněz. „Média si ale z toho všeho vzala, že nám byly odebrány,“ rozohnil se zrzavý princ.

Řeč padla i na vztah prince Andrewa (60) a mrtvého násilníka Jeffreyho Epsteina (†66). K tomu neměl princ moc co říct: „Ať se stalo cokoliv, nijak to nesouvisí se mnou a mou manželkou.

Telefonní hovory dvojice vtipálků zveřejnila na sociálních sítích a Harry se stal terčem posměchu. Fanoušci ho sekýrují za to, že nedokáže rozeznat pravou Gretu od dospělého muže. Královna Alžběta bude jeho názory na vrcholové politiky jistě popuzena – jak všichni vědí, monarchie se do politiky nesmí vměšovat a Harry toto pravidlo porušil už podruhé.

VIDEO: Slavný hudebník zakomponoval emotivní projev aktivistky Grety (16) do svého největšího hitu

Video
délka: 01:02.53

Slavný hudebník zakomponoval emotivní projev aktivistky Grety (16) do svého největšího hitu Reuters

Fotogalerie
72 fotografií