V legendárním seriálu, který kraloval obrazovkám v 90. letech, představovala Carteris šprtku Andreu Zuckermanovou s divokými kudrlinkami a brýlemi. Ovšem těm časům už dávno odzvonilo a herečka se může i ve svém vyšším věku pyšnit půvaby, které by jí mohla závidět i kamarádka Donna alias Tori Spelling (45). Kratší sestřih a světlejší odstín vlasů jí už nějakou dobu velmi sluší.

Ovšem Gabrielle se může pyšnit i velmi úspěšnou kariérou. Patří k nejvlivnějším ženám Hollywoodu! Od roku 2016 totiž šéfuje organizaci SAG-AFTRA, která sdružuje umělce a chrání jejich zájmy. Rovněž má na starosti udílení cen Screen Actors Guild Award (SAGA), které v Americe berou podobně vážně jako věhlasné Oscary. Ostatně na nedávném předávání byla představitelka Andrey díky svému postavení za jednu z největších hvězd.

V bílém kalhotovém kostýmku a po boku manžela Charlese Isaacse jen zářila a hlavně měla co dělat, aby se stihla vyfotit s každým, kdo si to přál. Mimo jiné i s hlavními protagonisty nového filmu Zrodila se hvězda – Bradley Cooperem (44) a zpěvačkou Lady Gagou. Kromě toho ji o snímek poprosili také Sam Elliot (74), Ricky Martin (47), Alec Baldwin (60) s manželkou, Amy Adams (44) či Mike Myers (55) a další.

VIDEO: Retro nálož: Pusťte si znělku seriálu Beverly Hills 902 10!

Video
délka: 10:19.29

Pusťte si znělku seriálu Beverly Hills 902 10 Youtube.com

Fotogalerie
33 fotografií