V neděli slavily svátek všechny maminky, jenže Shannen si pro tu svoji bohužel nemohla připravit žádný mimořádný program. Právě totiž leží v nemocnici a už podruhé se snaží porazit rakovinu a zachránit si život.

Přesto na maminku Rosu ale nezapomněla. „Šťastný Den matek, mami. Beru tě jenom na ty nejlepší místa. Nemocniční jídlo? Mňam,“ žertovala brunetka na svém Instagramu, kde zveřejnila také společnou fotku s mámou, která je jí v těžkých chvílích velkou oporou.

Herečka na snímku leží na nemocničním lůžku se zavřenýma očima, zatímco maminka ji objímá a hladí ji po vlasech. „Miluju tě. Děkuju, že jsi tu vždycky pro mě. Napsala bych ještě víc, ale prášky na bolest už začínají působit,“ dodala Doherty.

Tu kromě Beverly Hills u nás proslavil i seriál Čarodějky, kde v roli Prue pravidelně porážela démony. Ve skutečném životě se ale musí potýkat s neviditelnou hrozbou – rakovinou prsu. Tu jí diagnostikovali v srpnu 2015 a nemoc se jí rozšířila i do lymfatických uzlin.

Podstoupila proto mastektomii (operativní zákrok, při kterém se uříznou ňadra) a posléze i chemoterapii a ozařování. Teprve v dubnu 2017 se její stav zlepšil a zdálo se, že Shannen se blýská na lepší časy. Ovšem minulý týden výsledky testů nedopadly nejlépe a vypadá to, že se nemoc bohužel znovu vrátila. 

VIDEO: Shannen promluvila o své kruté nemoci…

Video
délka: 03:02

Shannen Doherty mluví o své nemoci. Youtube.com

 

Fotogalerie
53 fotografií