Když někdo zadaný tančí ve StarDance, často si koleduje o partnerskou či dokonce manželskou krizi. Přece jen taneční páry spolu tráví nespočet hodin na zkušebně i na parketě a často to mezi nimi dost jiskří. Vítězka právě uplynulé řady se tomu také nediví. Přiznala totiž, že její muž Pavel Khek (41) to během soutěže také neměl vůbec jednoduché.

„Jak braly naši účast v soutěži naše polovičky, je snad na dokument. Je náročné přijmout to, že se partner plazí půl roku po někom cizím, a dívat se na to v televizi ještě v přímém přenosu,“ vzdala prostřednictvím deníku Aha! Kubařová hold svému muži i partnerce svého tanečníka Dominika Vodičky (23).

S ním se krásná brunetka prý také sblížila, ovšem jen na přátelské úrovni. Její choť tak sice neměl důvod žárlit, jenže problém byl jinde. Skoro se neviděli, a když už, tak nebyla Veronika vždy dobře naladěná. „Ještě k tomu jsme byli otrávení. Přišli jsme z tréninku hrozně unavení. Bylo to na nás vidět a ta podpora tam byla. Kolikrát jsme jim odsekli, protože jsme se nechtěli bavit, a oni to brali v pohodě a i nadále byli milí,“ řekla za sebe i svého tanečního partnera Dominika.

„Doopravdy smekám klobouk dolů. Děkujeme za všechno,“ vyjádřila ještě oběma vděk a přiznala, že kdyby měl snad Pavel s její účastí ve StarDance nějaký problém, vůbec by na nabídku České televize nekývla. Právě on prý stojí za jejím úspěchem.

Nejenže se protančila až do finále, ale stala se z ní i královna tanečního parketu. Odnesla si tak spolu s Vodičkou krásnou jubilejní trofej, jenže dvojice si ji odmítla nechat sama pro sebe. Naopak nabídli ostatním finalistům, aby si ji půjčili, pokud chtějí. „Podle mě si to zaslouží každý z nás úplně stejně. Takže drahý soude, bude střídavá péče,“ prozradili Veronika s Dominikem.

VIDEO: První rozhovor Kubařové a Vodičky po StarDance: Musíme si zařídit společný byt!

Video
délka: 02:32.40

První rozhovor Kubařové a Vodičky po StarDance: Musíme si zařídit společný byt! Luboš Procházka, Jan Jedlička

Fotogalerie
95 fotografií