Seriál Ulice na TV Nova oslovuje širokou diváckou obec díky svým zápletkám i postavám z různorodých generačních skupin, takže si v něm každý najde to své. Velký zájem vzbudily dvě nové posily, které se ukázaly v uličním gymnáziu – dvojčata Marek a Matěj Dvořákovi, a to nejen díky tomu, že to jsou sympaťáci, kteří okamžitě zapadli do nového kolektivu, ale také díky svým představitelům.

Těmi jsou pohlední teenageři Jan a Jiří Dlouzí, synové zesnulého herce Vladimíra Dlouhého (†52) a herečky Petry Jungmanové (51), kterou diváci Ulice znají coby Martu Kohákovou. A svému slavnému tatínkovi (a stejně tak mladšímu bratrovi Michalovi) oba chlapci jako kdyby z oka vypadli!

V Ulici kluci působí od začátku jako bezproblémoví pohodáři. Ovšem stačilo pár týdnů, aby si je vzali na mušku jejich profesoři – třídní učitelka Magda Procházková v podání Veroniky Čermák Mackové (29) a její kolega Ota Puklický s tváří Filipa Rajmonta (45). Dvojčata se zařadila do školního průměru, ovšem jejich výsledky jsou jako jízda na horské dráze – zatímco u tabule docela excelují, písemky mají více než mizerné. A právě to zaujalo jejich kantory natolik, že si na ně spolu se zástupcem ředitelky školy Prokopem Junkem, kterého hraje Ondřej Studénka (37), posvítili.

Video
délka: 00:42.24
Video se připravuje ...

Seriál Ulice je plný dramatických okamžiků! TV Nova

Právě Prokop chtěl přijít věci na kloub, a tak pošle písemky kluků grafologovi, jenž má přeci jen cvičenější oko než pedagogové a všimne si každé odchylky v písmu. Jen co od něj dostane první výsledky, dají s kolegy hlavy dohromady, jak postupovat dál. Nakonec přistoupí ke konfrontaci kluků s jejich písemkami. Reakce dvojčat všechny hodně překvapí, protože díky tomu pedagogové kápnou na další záhady, jež se kluků týkají. A přestože se bude zdát, že k nim jsou Marek a Matěj upřímní, jejich odpovědi je moc neuklidní… Proč? Jak to chodí u nich doma? Sledujte každý všední den!

Fotogalerie
35 fotografií