Nejnovější díl reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod dohledem nového partnera, bude opět hvězdná. Jeden ze zúčastněných párů totiž tvoří dvojice veřejně známých lidí - Angie a Pepa. Pár žije v pronajatém bytě 2+1 v Praze na Smíchově. Angie Mangombe, původem z Angoly, se živí jako modelka, influencerka a podnikatelka, zatímco její partner, bývalý Muž roku a aktuálně hvězda reality show Survivor, je model a influencer.

Do Výměny manželek se rozhodli jít, protože po půlroce známosti prožívali partnerskou krizi a mysleli si, že by jim to mohlo prospět, aby si uvědomili, zda spolu chtějí být i nadále. Kromě toho by si Angie přála, aby byl její partner „větší chlap“. A toho se to dotkne, protože se Pepa cítí jako dominantní osobnost, koneckonců pravidelně cvičí, dělá bojové sporty, má svaly a spoustu tetování... „Nechápu ten záměr ze mě udělat debila. Už to začalo tím manuálem. Kdyby to bylo opačně... neumím si představit, že bych ji takhle shodil,“ rozzlobí se.

Druhá rodina žije ve Zlatých Horách. Vlastní velký dům s rozsáhlým hospodářstvím. Věra (42) pracuje jako pokojská, její partner Jirka (38) se živí jako horník. Spolu mají syna Samuela (10 let), který chodí do 5. třídy. Do reality show rodinu přihlásila Věrka, která by divákům ráda ukázala, co obnáší život spojený s péčí o zvířata. Manželé mají téměř idylický vztah, jen občas se hádají kvůli výchově Samuela. Podle Jirky je Věrka příliš měkká. Výměna manželek pro ně bude drsná i proto, že manželé za svůj společný život ještě nikdy nespali odděleně.

Video
délka: 01:37.24
Video se připravuje ...

Angie ve Výměně manželek čeká šok: Je těhotná! TV Nova

Angie si v nové rodině s Jirkou i Samuelem rozumí, ale není zvyklá na zvířata. Krmit je ještě zvládne, ale problém nastane, když se má účastnit zabíjení hospodářských zvířat a drát peří. V průběhu pobytu v Jeseníkách ji navíc čeká velké překvapení... „Chce se mi zvracet, ale přitom nezvracím, necítím se úplně ve svý kůži... takže mám trochu podezření, jestli nejsem těhotná,“ svěří se na kamery. Test vyjde pozitivně a návštěva gynekologa to jenom potvrdí - bude z ní maminka. Pokud tedy nezvolí možnost jít na potrat...

Oproti tomu Věrku čeká v druhé rodině zajímavá dovolená. V hlavním městě se ocitne asi po dvaceti letech, ale v malém bytě v rodině bez dětí netuší, co bude celých deset dní dělat. Vedle Pepy se zprvu cítí jako buran, který přijel do velkoměsta. Nerada se fotí, ale rozhodne se, že si roli modelky a influencerky přece jenom vyzkouší... a nakonec se jí to snad i trošku zalíbí. Před návratem domů, aby se líbila manželovi, zajde na kosmetiku a navštíví kadeřníka.

Fotogalerie
30 fotografií