V rodině z Karlových Varů byla Zuzka (38), žena v domácnosti, s nezaměstnaným partnerem Romanem (44) a 4 dětmi. Tři byly s předchozího Zuzčina vztahu, synové Tonda (19), Petr (15), Béďa (10). Malou Sofinku (3) už mají současní partneři spolu. Zuzanina nejstarší dcera už s maminkou nežije a stejně tak Romanových pět dětí z předchozích vztahů, které tatínek nevídá, žije jinde. A právě věčně nervní a vulgární Roman se ukázal být největším problémem rodiny.

Nejenom, že byl s dětmi neustále ve při, především tedy s nejstarším Tondou, jehož kvůli jeho homosexuální orientaci hrubě urážel, ale uzurpoval i Zuzanu, na níž tak žárlil, že jí třeba do mobilu jí nainstaloval „hledáček“ a ničil jí věci, aby nemohla odcházet z domu. Zdálo se, že v rodině z obce Dolní Újezd Skoky, kterou tvořila pokladní Petra (26), Jirka (37) a malý syn Jiřík (3), si Zuzana leccos uvědomila, a mezi osmi očima (a po dalším výbuchu vzteku svého partnera) se nechala slyšet, že leccos přehodnotila. „Buď se probereš, nebo to skončíme a bude to jednodušší,“ řekla Romanovi drsně.

Co se pro tuto rodinu po skončení natáčení změnilo? Ačkoliv i podle reakcí na sociálních sítích jí lidi přáli, aby od takto vznětlivého a podezřívavého člověka odešla, nestalo se to. Pár tvoří i nadále, protože Zuzana Romana příliš miluje. „Teď už mám víc volnosti,“ libovala si Zuzana, která přitom ještě během Výměny pochopila, že žije v kleci... po boku partnera však ale své rozhodnutí zase změnila. A to i přesto, že Romanův vztah k Tondovi se nezměnil. „Tonda nechce, abysme byli spolu. A dává mu to najevo,“ posteskla si Zuzana.

Kromě toho Zuzana šokovala odhalením, co se dělo v druhé rodině, když zhasly kamery. „Nelíbilo se mi to, že mi ten náhradní manžel nabízel, že se spolu můžeme vyspat bez toho, aniž by se to někdo dozvěděl,“ překvapila. „Celý ty dny, každej den, co jsem tam byla, mi to nadhazoval.“ Před kamerami a mezi osmi očima to nezmínila, protože „nechtěla dělat problémy v jejich rodině, rozházet jim manželství“. A Roman zase tvrdil, že Petra s Tondou po večerech chodila po restauracích a popíjela alkohol.

Video
délka: 01:20.88
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Nezaměstnaný hulvát, nesmyslný teror a trauma z pokusu o zabití tv Nova

Co na tato nařčení řekne Petra s Jirkou, až to uvidí, těžko říct. Otázka je, zda tomu vůbec budou věřit, protože po skončení natáčení došli s partnerem k závěru, že Roman rozhodně není normální a měl by se jít léčit, a prý jednu dobu i s přáteli, co Výměnu viděli, spekulovali, zda náhodou nebyl závislý na nějakých drogách. Petra po jedné z hádek plné vulgarit nakonec utekla na hotel a předčasně show ukončila. To, že by jí fyzicky ublížil, si ale nemyslela. „Zuzka mi doma řekla, že je to pes, který štěká, ale nekouše,“ připomněl Jirka.

V kontaktu jsou dnes pouze s Tondou, od kterého také věděli, že v Karlových Varech k žádné změně nedošlo. „Ta Zuzka s tím asi chtěla pohnout jenom tady, a jak se vrátila zpátky, tak zjistila, že asi nechce. Nebo že na to nemá. Nebo že jí to ve finále vyhovuje, v čem žije,“ krčil rameny Jirka. U nich doma se toho ale změnilo hodně - dvojice, která před Výměnou procházela vážnou krizí, svůj vztah utužila. A co víc, po natáčení se zasnoubili a nyní se chystají na veselku. „Za dva měsíce, v dubnu, se budeme brát,“ těší se Petra. A rádi by si pořídili i druhé dítě.

Fotogalerie
38 fotografií