Lejlo, ráda bych začala něčím příjemným. Nedávno jste měla narozeniny, podařilo se vám je aspoň trochu oslavit?

Chtěla bych být pozitivní, ale protože můj partner v té době nebyl v Česku, ač být měl, byl v Turecku, tak jsem je strávila sama. Měli jsme domluvenou strašně dobrou restauraci, kterou jsem bohužel musela zrušit. Takže na narozeninovou oslavu se ještě chystáme, ale o to víc se těším. Děti to rozhodně nenechají spát, jsou natěšené na to, že to dotáhneme a že budu mít dort.  

Pravdou je, že jste se na svém instagramu svěřila, že jste měla zamluvenou restauraci a pro partnera připravené překvapení. Prozradíte, co to bylo, nebo si ho stále necháváte, že ho uskutečníte?

Je to pořád ještě překvapení, nedošlo k tomu. Mám velkou výhodu, že Volkan sice sleduje můj instagram, ale moc mu nerozumí. Neprožívá to obecně. Známe se z úplně jiného prostředí. Vnímá to jako část mojí profese, takže si troufám říct, že ani doteď neví, že nějaké překvapení bylo. Takže o tom určitě mluvit nebudu.

Něco zkusím, jestli se třeba trefím. Když jsme si totiž povídaly naposledy, vyprávěla jste mi příběh dvou žádostí o ruku, které nedopadly, jak tradičně dopadají. Jednou jste se pohádali, pak jste se tomu naopak smáli. Neplánovala jste, že byste se do třetice zeptala vy jeho?