Neděle 28. května 2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Polojasno 20°C

Prostřeno v ZOO!: Uvaří hvězdy Mahdal i Pecháčková

/
 • Jak uvaří sestava známá ze ZOO?
  23. února 2023 ● 17:00

  Oblíbená kulinářská reality show Prostřeno! bude tentokrát speciální – se seriálem ZOO. O cenu nejlepšího hostitele se utkají nejen herci z populárního primáckého seriálu, ale také odborný poradce nebo PR specialista. Jak jim to půjde za plotnou a kdo pojme své vaření stylově?

 • 1.

  Pondělí - Denisa

  Jako první se k plotně postaví herečka Denisa Pfauserová (34). Ta vsází na hovězí maso, když připraví poctivý hovězí vývar, ale také třeba hovězí po burgundsku, k tomu variaci předkrmů a cheesecake. Přestože se Denisa umí v kuchyni otáčet, nakonec nebude stíhat. Ke stolu jí totiž dorazí vegetarián Pepa a také host navíc. Místo jednoho hosta totiž dorazí hosté dva. A ještě bude potřeba překládat z češtiny do angličtiny a naopak.

  Video
  délka: 00:57.96
  Video se připravuje ...

  Pondělní Prostřeno!: Jeden navíc 

 • 2.

  Pondělí - Denisa

  Jak si Denisa s nastalou situací poradí? Zvládne narychlo připravit dva chody pro vegetariána Pepu? A co se jí to na plotně připálí? Gal se svěří s tím, že nejí vepřové maso a celkově jí masa jen velmi málo. Hovězí vývar si nedá, hovězí po burgundsku ano. A všechny u stolu překvapí Jarda se svým meditačním zvonem, který se ozve každou hodinu. Bude to pro všechny výzva k meditaci?

 • 3.

  Úterý - Tereza

  V úterý své hosty k sobě domů pozve herečka Tereza Bílková (28). Ve svůj hostitelský den bude vařit především z kuřecího masa, které bude v polévce a předkrmu. K tomu tataráček z lososa a borůvkové překvapení. Tereza je ale zklamaná z toho, že Gal nejí už předkrm, přestože říkala, že ryby jí. Jenomže Gal z tradičních důvodů nejí nikdy maso a ryby společně s mléčnými produkty. Potřebuje k tomu rozestup alespoň dvě hodiny. Tataráček nechce ani Denisa, která ve svůj hostitelský den všem svěřila, že je těhotná. Ostatní ale nebudou mít výhrady a pochutnají si na tom, co jim Tereza nadělí. A během zábavy všichni vytvoří zvířecí kapelu a společně si zařádí.

  Video
  délka: 00:51.04
  Video se připravuje ...

  Úterní Prostřeno!: Jak je to vlastně s Gal? FTV Prima

 • 4.

  Středa - Jaroslav a Gal

  Středeční večeře se bude odehrávat ve Dvoře Králové a místo jednoho hostitele budou rovnou dva. Nejen zoologický ředitel Jaroslav Hyánek, ale také jeho žena Gal. Jaroslav pracuje jako zoologický ředitel Safari Parku Dvůr Králové a jeho žena Gal učí jógu. Jaroslav také každou hodinu medituje, to už si ale vyzkoušeli i jeho hosté. Bude Jaroslav slyšet výzvy svého meditačního zvonu i při svém hostitelském dnu? Nebo to bude takový fofr, že nějaké meditace ani stíhat nebude?

 • 5.

  Středa - Jaroslav a Gal

  Jak to půjde manželům u plotny? Menu budou připravovat vegetariánské, a hlavně izraelské, protože Gal odtud pochází. Uspějí se zapékaným lilkem se zeleninou a tahini, cizrnovým falafelem a humusem? K tomu budou podávat chléb pita a variaci izraelských salátů s izraelským dezertem na konec. Hosté budou hlavně zvědaví, kde je Gal s Jaroslavem pohostí. A taky se budou těšit na zvířata, kterých se opravdu dočkají...

  Video
  délka: 00:58.84
  Video se připravuje ...

  Středeční Prostřeno!: Menu podávané bez hostitelů FTV Prima

 • 6.

  Čtvrtek - Pepa

  Čtvrteční hostitel se jmenuje Pepa Ducký a pracuje jako PR specialista televize Prima. Ve volném čase rád cvičí a věnuje se svému psovi. A ten nebude chybět v Pepův hostitelský večer. Pepa své hosty pozve do ateliérů seriálu a na pomoc s vařením vzal jednu z hvězd seriálu ZOO, herečku Míšu Pecháčkovou (19), aby společně připravili vegetariánské menu. Míša ho vařila úplně poprvé, ale na rozdíl od Pepy, který tvrdí, že vůbec nevaří, má s vařením větší zkušenosti. A troufne si i na pečení, když jako úkol týdne, kterým je sloní žrádlo, udělá banánový chléb. Večeře se pak bude podávat v seriálové kantýně, a tedy tzv. kantýnským způsobem se bude i vydávat – každý si pro svou porci stoupne do fronty. 

  Video
  délka: 01:20.56
  Video se připravuje ...

  Čtvrteční Prostřeno!: Co vlastně herci hrají? FTV Prima

 • 7.

  Čtvrtek - Pepa

  Co řeknou hosté Pepovi na to, že si přivedl krásnou a šikovnou asistentku do kuchyně? Například Zdeněk Mahdal (62) „krásnou holčinu v šatičkách“ vůbec nepozná. „Po večeři, když se hodnotí a nabírají rozhovory, jsem byl trochu za hlupáka, protože jsem si myslel, že to je Pepova partnerka, kamarádka,“ smál se. „I když společně máme za sebou několik obrazů. vůbec mi nedošlo, že ta kočka je herečka Míša Pecháčková, kterou v seriálu drtím jako exekutor. Jenže tam je vždy v teplákách, vytahaném tričku, kšiltovce… Zkrátka – žena, když chce, nikdo ji nikdy nepozná.“

 • 8.

  Pátek - Zdeněk

  Jako poslední se k plotně postaví právě moderátor, herec, a hlavně dabér Zdeněk Mahdal. Divákům ukáže, jak vypadá čistě pánská domácnost. Zdeněk se totiž netají tím, že už nějaký čas žije sám. Ale rozhodně nestrádá. V kuchyni si poradí a vsadí na své oblíbené a osvědčené recepty, když připraví chlebíčky, kyselicu, vepřové s knedlíčkem a zelím a štrúdl na konec. Pro vegetariána Pepu bude krupicová kaše, kterou mu ostatní mohou jen závidět.

  Video
  délka: 01:00.36
  Video se připravuje ...

  Páteční Prostřeno!: Menu pro vegetariána FTV Prima

 • 9.

  Pátek - Zdeněk

  Jak by se u slavného dabéra, jenž propůjčil svůj hlas řadě filmovým a seriálovým postavám, a kromě toho zaznívá i v nejedné reklamě, zábava bude dabingová. Zdeněk pozve své hosty do dabingového studia, rozdá jim role a bude je režírovat. Jak si ostatní účastníci show poradí s „horkou“ dabingovou scénou? Pepa vezme na večeři i svého psa a v zimní zahradě, kde Zdeněk prostře stůl, bude panovat uvolněná nálada.

 • 10.

  Prostřeno!

  A jak celý týden dopadne? Kdo to vlastně vyhraje? Ať už patříte mezi fanoušky seriálu ZOO či ne, věřte, že napínavé to bude až do konce.
  Fotogalerie
  9 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy