V pořadu Prostřeno! na FTV Prima tento týden rozhodně nuda nehrozí. U stolu se totiž sešla pestrá partička, kterou tvoří novinář Richard Sacher (48), zpěváci Sámer Issa (37) a Jaro Smejkal (31), kteří oba v minulosti soutěžili v pěveckých show, zpěvačka Marie Pojkarová (67) a profesionální celebrita Monika Binias (dříve Štiková, 50). Dusno u stolu přitom dělá jediný soutěžící - nejenom novinář, ale i spisovatel, zpěvák, moderátor... prostě takový všeuměl Richard Sacher.

Uráží Jara Smejkala kvůli jeho vzhledu, Moniku Biniasovou nazve „blonďatou kreaturou“, při večeři u Sámera Issy háže po ostatních lidech jídlo a dává si na hlavu chlebovou placku...Ačkoliv tyto legrácky ostatním moc nesednou, tento muž, co o sobě prohlašuje, že má stejný hlas jako zpěvák Pavel Vítek (60), se však na facebooku brání, že svým dětinským chováním jenom nastavoval zrcadlo ostatním celebritám, co nemají smysl pro humor a berou se moc vážně.

Video
Video se připravuje ...

Čtvrteční Prostřeno!: Kdo dokázal víc?! 

Na jeho konto se po odvysílání prvního dílu snášejí ostré kritiky jak diváků, tak právě i jeho kolegů z Prostřena. Monika Biniasová, co se proslavila pořady Štiky a Tchyně, a na rozdíl od Richarda o ní opravdu snad skoro každý v této republice slyšel, ať už v pozitivním, nebo negativním slova smyslu, se vyjádřila i na sociální síti. „Bohužel jedním účastníkem  je NIKDO... A TO DOSLOVA...“ rozezlila se a ve vzteku psala velkými písmeny. „Bohužel toto NIKDO nám to celé pokazilo... Chtěl se stát asi někým...“ má jasno.

Nečekaně se však opřela i do interpretky slavného hitu Pejskové se koušou. „Marie Pojkarová také velký omyl. Byla tam s náma pouze na mé doporučení - a nechala se strhnout tímto NIKÝM.... Škoda...“ posteskla si Monika, co se svým o 24 let mladším manželem žije v Německu. Pro natáčení si zapůjčila byt kamarádky, v dobrém na něj ale vzpomínat rozhodně nebude. „K těmto lidem se vyjadřovat již nebudu, nestojí za to. Ale vy se dobře bavte,“ popřála divákům.

Fotogalerie
57 fotografií