Už několik dní poznávají Adéla Gondíková s Jirkou Langmajerem krásy afrického Zanzibaru a ochutnávají vše místní. A to nejen jídlo a nápoje. Na jedné z tradičních večeří se herec přidal k hloučku domorodců, kteří turisty přišli pobavit svým tanečním vystoupením. 

A Langmajer vyskočil ze židle a hned se k nim přidal. „Prej morous..P.S. úplně střízlivej,“ okomentovala Gondíková video, na kterém Jiří tančí. Netrvalo dlouho a přidala se k nim i Adéla, která se smála na celé kolo. 

Manželé se na ostrově rozhodně nenudí. „Musím říct, že jsme byli opravdu v ráji. Báječně se o nás starali a určitě to nebylo tím, že jsme to ‚my‘. Černoušci ví stejně prd, kdo jsme. A to je na tom to nejlepší. Tolik diskutované velké odlivy a přílivy nás bavily, protože jsme se v nich povalovali jak ve vaně. O masážích, jídle a pití ani nemluvíme,“ prozradila Adéla o jejich dovolené.

Když se zrovna neválí u moře nebo u bazénu, objíždí ostrov na skútru a pozorují slony nebo nakukují do místního obchodního centra postaveného z chýší.  

 

Video
Video se připravuje ...

Řekla ano! Takhle si Gondíková vzala Langmajera Divadlo v Rytířské

Fotogalerie
39 fotografií