Adéla Gondíková, která naposledy zazářila v seriálech Sestřičky a 1. Mise v roli rázné vrchní sestry na urgentním příjmu, byla snad po celou dobu své úspěšné herecké kariéry tmavovláskou, měnila tak maximálně délku vlasů. Nyní se však na Instagramu ukázala jako ohnivá rusovláska! „Šlo by to?“ ptala se u videa za doprovodu písničky Malá holka zrzavá od Jiřího Hromádky (74), dávajíc všem na odiv svou nezvyklou vizáž.

Rozhodně to byla změna, kterou u manželky herce Jiřího Langmajera (56) nikdo nečekal. Kdo by se však obával, že se rozhodla k tak zásadní změně své image, ten se mohl vzápětí uklidnit – byla to pouze paruka, kterou na sebe herečka navlékla v rámci divadelního představení Velké lásky v malém hotelu. Je nicméně fakt, že jí tato barva rozhodla šla, jak se říká, k pleti a že se mnoho jejích fanoušků shodovalo, že jí to přímo sluší.

Video
Video se připravuje ...

Adéla Gondíková: Jirka by do toho nešel, ale 100 tisíc by ho nakonec zlomilo. 

Pochvaly se Gondíková dočkala i od svých slavných kolegyň. „No jasně,“ reagovala nadšeně například herečka Martina Randová (50). Zakladatelka nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová (50) byla už opatrnější. „Hele nevím,“ napsala v komentářích zdrženlivě. Nejtrefněji se pak vyjádřila modelka Eliška Bučková (33). „Jako šlo, no, všecko jde, když se chce, ale být na tvém místě, dost by se mi nechtělo!“ Co myslíte vy?

Fotogalerie
81 fotografií