Bývala spolu s bratrem Daliborem Gondíkem (50) jednou z největších hvězd přelomu milénia, a tak není divu, že na Adélu Gondíkovou televize sázela a hrnul se jí jeden lukrativní kšeft za druhým. „Jednou jsem dostala nabídku jít dělat moderátorku Televizních novin na Nově, bylo to, když odcházela Mirka Čejková, oslovil mě přímo tehdejší šéf zpravodajství Pavel Zuna, že bych se mu tam moc líbila, mně to přišlo velmi komické,“ prozradila Aha! Gondíková.

VIDEO: Řekla ano! Takhle si Gondíková vzala Langmajera.

Video
délka: 00:41.89
Video se připravuje ...

Řekla ano! Takhle si Gondíková vzala Langmajera. Divadlo v Rytířské

„Nechala jsem si jednu noc na rozmyšlenou a s velkými díky jsem tuto nabídku musela odmítnout. Televizní diváci by mi totiž nevěřili. V té době jsme s bratrem dělali zábavné pořady Go Go šou a mně bylo jasné, že se to neslučuje,“ přiznala Gondíková, která se v mezičase vypracovala v etablovanou herečku.

„Tenkrát mi přišlo, že kdybych hlásila zprávy, tak se budu muset přeorientovat, být strašně slušná, a ne večer řádit v baru,“ to byl další důvod, proč to nešlo přijmout. V té době ale netušila, že za několik let bude stejně moderovat na stanici Skylink. „Dnes hlásím zprávy a baví mě to, asi jsem k tomu musela dospět,“ dodává Gondíková.

VIDEO: Adéla Gondíková v novém seriálu Sestřičky

Video
délka: 00:28.00
Video se připravuje ...

Adéla Gondíková v novém seriálu Sestřičky FTV Prima

Fotogalerie
36 fotografií