Zatímco mnohé hvězdy české filmové (a často i hudební či influencerské) scény se ve Varech rozhodly blýsknout a vynesly ty nejdražší róby doplněné těmi nejdražšími šperky, ať už těmi vlastními, anebo jenom pro tuto příležitost vypůjčenými, existují i tací, co se sem rozhodně nepřijeli předvádět. Například herečka Zuzana Bydžovská, která se proslavila už jako teenagerka ve filmu Ten svetr si nesvlíkej, kde si zahrála po boku takových hvězd jako Iva Janžurová (81), Petr Nárožný (84) či Stella Zázvorková (†83).

Na kolonádě byla prakticky k nepoznání - v oblečení, které také možná trochu působilo dojmem, že si ho od někoho vypůjčila. Místo nějakých letních šatiček vsadila na modrou puntíkovanou sukni, košili s dlouhým rukávem... a vestu, která vypadala, jako kdyby dorazila na filmový festival rovnou od řeky, kde chytala ryby.

A zatímco v oblíbené komedii si vypůjčila svetr od maminky a neprozřetelně jej zapomněla u kamaráda, vestu si, patrně poučena filmovým scénářem, po celý den nesundala. A že v ten den panovaly ve Varech slušné teploty...

Video
Video se připravuje ...

Zuzana Bydžovská v Modrém kódu: Útok na dceru nejlepšího kamaráda! FTV Prima

Takzvaný „mužský“ styl je však herečce podle všeho blízký - a dost podobný outfit jí byl přisouzen i v seriálu Modrý kód, v němž ztvárňovala na alkoholu závislou „lékařku bez hranic“ Janu Maškovou, jíž nikdo neřekl jinak nežli Honza.

Možná se tedy Bydžovská nechala inspirovat právě zde... anebo pro ni prostě vzhled není na prvním místě a raději volí pohodlí. I proto se netrápila odrostlou barvou na své hlavě, čímž vynikly její šediny, a místo kabelky či psaníčka měla s sebou batůžek, do kterého se vešly všechny nezbytnosti...

Fotogalerie
43 fotografií