Na uvedení nového filmu A pak přišla láska…, který měl na festivalu v Karlových Varech světovou premiéru, Pavla doslova zářila a všichni mohli na Tomicové oči nechat. Oblíbená herečka se proslavila především komediálními rolemi a oblejší tvary k ní zkrátka patřily. To už je však minulostí. „Zhubla jsem 35 kilo. Mně se to vždy povede shodit a pak se to zase vrátí zpátky,“ smála se Pavla. „Začala jsem hubnout už dřív, ale je to vidět až teď v létě. Někdy od září to šlo pozvolna a pak rychleji. Všem říkám, že důležitá je správná a pravidelná strava,“ prozradila herečka recept na hubnutí. „Cítím se dobře a to je pro mě to nejpodstatnější. Jsem si lehčí, což je úplně nejúžasnější,“ dodala Aha! veterinářka Anežka ze seriálu ZOO.

Zapůjčený syn

Do Karlových Varů přijela herečka představit nový film, ve kterém hraje hlavní roli, a zdržela se pouze v rámci uvedení snímku na plátna kin a na slavnostní večírek po premiéře. „Doprovodil mě syn. Má po svatbě, takže jsem nadšená, že mi ho snacha svěřila a pustila. On je báječný,” smála se Pavla. „Manžel dorazit nemohl, má pracovní povinnosti,” odpověděla na dotaz, jestli si náhodou ještě neudělají festivalovou rodinnou pohodu. 

Nejdříve otrava, pak svatba

Manželem Pavly je herec Ondřej Malý (56), s nimž se Pavla samozřejmě potkávala a potkává na divadelních prknech. „My jsme spolu hráli, on Vávru a já Maryšu. Já ho otrávila a pak jsme se vzali,“ řekla už dříve Tomicová s humorem sobě vlastním. Manželé spolu mají dvě děti. Syna Adama, jenž maminku doprovodil na festival, a dceru Anežku. „Obě moje děti jsou báječné,” řekla pyšná máma. 

Video
Video se připravuje ...

Hvězda seriálu ZOO Pavla Tomicová: Jak jsem zhubla 35 kilo! Gabriela Maryšková

Fotogalerie
26 fotografií