Otcovskou roli si herec Miroslav Etzler užívá plnými doušky. S věkem totiž přišlo i poznání, že dětství svých dcer Markéty (27) a Magdalény (24), které pocházejí z jeho prvního manželství, a syna Kristiána (20), jehož měl se svou další partnerkou, herečkou Zuzanou Bydžovskou (59), lidově řečeno prokaučoval. Snaží se to proto vynahradit alespoň malému Samuelovi (2,5). „Užíváme si sami sebe. Já jsem předchozí děti trošku propásnul, protože jsem byl dost velkej kariérista,“ domnívá se Etzler s odstupem času. Kromě toho jednu dobu bojoval i s démonem alkoholu, naštěstí pro něj ale tento boj skončil jeho vítězstvím.

Od té doby se snaží sekat latinu… a být otcem na plný úvazek, alespoň pro svého čtvrtého, nejmladšího potomka. „Uvědomuju si, co všechno jsem vzal tamtěm dětem, a oč všechno jsem já přišel… Ale už to nenapravím,“ připustil kajícně pro primácký pořad Showtime. Se třemi staršími potomky dlouhou dobu ani nebyl v kontaktu – například Kristián mu prý nedokázal odpustit, že kvůli milostnému vzplanutí k herečce Vilmě Cibulkové (57) opustil jejich rodinu, dcery zase nedokázaly vydýchat, že si našel o mnoho let mladší partnerku a s ní jim pořídil bratříčka.

VIDEO: Miroslav Etzler: Mít další dítě by už zavánělo úchylkou!

Video
Video se připravuje ...

Miroslav Etzler: Mít další dítě by už zavánělo úchylkou! David Turek, Jan Jedlička

„Bohužel to holky nedaly a nestýkáme se. Asi mají pocit, že jsem se na stará kolena zbláznil. Místo, abych byl dědečkem, tak jsem tátou. Ale já jsem opravdu šťastný, Bůh mi seslal anděla v podobě syna a já si to užívám,“ svěřil se Blesku v listopadu 2018. Nadšení z malého Samuela ostatně veřejně ventiluje na sociální síti, kam denně přidává nejrůznější fotky a videa, na nichž dovádí se svým rozkošným synkem.

Nesnadná rodinná situace se však již zlepšila. Alespoň trochu. „Je to takový napjatý, ale moje nejstarší dcera se stala nedávno maminkou dvojčat, takže já jsem dvojnásobný dědeček. Pomalu, ale jistě se to lepší,“ pochvaluje si nyní Etzler.

VIDEO: Nadšený otec Etzler přiznal problémy: Nezvládám to!
Video
Video se připravuje ...

Nadšený otec Etzler přiznal problémy: Nezvládám to! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
64 fotografií