Podobné vlasy, podobné účesy a obličeje skoro identické. Je toto vůbec možné? Adéla Gondíková zazářila na Českém slavíkovi nejenom svým šarmem a krásou, ale i svou krásnou dcerou, která vypadá, jako by mamince z oka vypadla. Ať už se člověk zaměří na úsměv, bradu, oči nebo nosík, ta podoba je naprosto nepopiratelná! A zaměnit tyto krásky můžete opravdu velmi snadno, protože Adéla vypadá i před blížící se padesátkou opravdu stále velmi mladě.

Nela Brousková (18) je dcerou Adély z předchozího manželství s hercem Ondřejem Brouskem (41). A pokud vám je jeho obličej záhadně velmi povědomý, tak se opravdu nepletete. Ondřej Brousek hrál v kultovním vánočním filmu Pelíšky krasavce Eliena, který utekl do Ameriky.

Ondřej ve skutečnosti po osmi letech manželství utekl tak maximálně do náručí Anny Remkové, dcery československého astronauta Vladimíra Remka.

Video
Video se připravuje ...

Adéla Gondíková: Jirka by do toho nešel, ale 100 tisíc by ho nakonec zlomilo 

Je otázkou, jestli Nela půjde ve šlépějích svých rodičů a pustí se do světa showbussinesu. Máto jen malý háček. "Jsem hrozně velký trémista," prozradila v minulých týdnech pro Super.cz.

Ale kdo ví? i to se může časem změnit...

Fotogalerie
53 fotografií