Nejprve se vyhlásila II. vicemiss, jíž se původně stala právě Pavlína Jagrová. Poté ředitelka soutěže Nikola Kokyová, která v soutěži sama zvítězila v roce 2019, vyhlásila titul I. vicemiss a s korunkou už kráčela k Julii Hojdyszové.

Jenže ta zakroutila hlavou a korunku odmítla. „Já jsem se rozhodla své místo přenechat jiné slečně,“ šokovala přímo na pódiu. Záhy vysvětlila svůj důvod. „Celý život jsem snila o tom, že se přihlásím do Miss a že díky tomu získám silnější hlas a budu mluvit o tématech jako anorexie a šikana. Doufala jsem, že díky tomu budu lidi vést a inspirovat, aby bojovali sami za sebe, což se mi díky soutěži splnilo. Publikum, co by mi naslouchalo, jsem našla, a proto jsem měla pocit, že je čas udělat krok dál a těmto lidem se věnovat,“ svěřila se TN.cz.

Ráda by ale dál pokračovala v modelingu, ve studiu dvou vysokých škol a také by se ráda věnovala charitě. Chce pomáhat dětem v rozvojových zemích s očkováním.

„Absolutně jsem nevěděla, jak mám reagovat. Možná mě to trochu mrzí, že to nenaznačila něco dopředu, byť samozřejmě není známé, kdo vyhraje. Ale mohly jsme si tohle všechno odpustit,“ řekla ředitelka soutěže Nikola Kokyová.

Juliino nečekané rozhodnutí pro ni bylo stejně šokující jako pro ostatní diváky v sále. „Přesně netuším, co se u ní změnilo, za celý půlrok fungovala perfektně a profesionálně,“ dodala překvapená ředitelka.

Vítězkou se stala Andrea Kaplanová (18) a na třetím místě nakonec skončila Karolina Budka (18) z Prahy. Možná největší radost měla z náhlých změn mladinká Pavlína Jagrová (23), která se z třetího místa rázem posunula na místo druhé. Jen pozor, její jméno je vám možná povědomé, ale neteř Jaromíra Jágra (50) to není. Má jen podobné jméno, bez čárky v příjmení. Navíc Pavlína Jágrová (30) má teď asi jiné starosti – v dubnu se jí narodil syn Maxmilián. Ten je pro ni teď prioritou, a tak nemá čas sbírat korunky krásy.

Video
Video se připravuje ...

Jágrová promluvila o mateřství: Nic horšího neznám! Markéta Reinischová

Fotogalerie
30 fotografií