Zpěvačka Olga Lounová se stala maminkou! Dala život holčičce, která dostala krásné, i když trochu neobvyklé jméno: Arianne. To pochází z řečtiny a vzniklo složením slov 'ari' a 'andámo', proto má význam „velmi se líbící“ a „ctihodná“. A pokud dívenka podědila půvaby po své mamince, půjde o jméno jistě velmi příhodné.

Děvčátko po porodu měřilo 50 centimetrů a vážilo 3,160 kilogramu, mělo tedy vysloveně ukázkové hodnoty.

Lounová své těhotenství oznámila neobvykle prostřednictvím svého videoklipu, kde i odtajnila svého partnera Jana Kregla (36). 

Chtěla bych se s vámi podělit o jednu věc. Leží mi na srdci už mnoho měsíců,“ uvedla Lounová na instagramu. „Tento videoklip je mou srdeční záležitostí. Nejen proto, že tam hrají moji rodiče, moje sestra Eliška a úžasná kamarádka Anetka a holčička mojí nejlepší kamarádky, ale taky láska, kterou nosím již mnoho měsíců pod srdcem,“ dodala Lounová k videoklipu.

Video
Video se připravuje ...

Bára Nesvadbová a Olga Lounová 

Později se stala první Češkou, jež v požehnaném stavu pózovala pro časopis Playboy. Výsledné snímky byly jak romantické, tak i sexy (jak se ostatně můžete přesvědčit v naší galerii). Po celou dobu se pak nemohla dočkat, až konečně porodí a setká se s tím malým zázrakem, co jí rostl pod srdcem. Dlouhodobé očekávání se dnes právě naplnilo - a my můžeme maličké Arianne a mamince přát jenom štěstí.

Fotogalerie
32 fotografií