A to zejména v případech, kdy se do Snídaně s Novou dostavili hosté, kteří nebyli vždy přívětiví. „Několikrát za sebou jsem dělal rozhovory s panem Milošem Zemanem. Tehdy ještě nebyl prezident, ale byl to velmi obávaný host. Dělal jsem rozhovory s celou řadou osobností, které třeba nikam nechodily, nebo si to nějakým způsobem domluvily s někým a byly velmi nekompromisní v přípravě. A já jsem to všechno, jak se říká zjednodušeně, vyžral. Nikdo to nechtěl dělat,“ přiznal v rozhovoru na iDnes.cz Gondík s tím, že to bylo velmi náročné.

Na druhou stranu si ale svou jízdu v televizi velmi užíval. „Ten fenomén televize Nova byl tenkrát monstrózní. My jsme opravdu mohli všechno. Co jsme si vymysleli, to tam zrealizovali, jestli to byla písnička, nebo pořad, cokoliv. Byla to opravdu čistá radost. Taková ta devadesátková,“ podotkl herec, moderátor a muzikant.

S novými pořady přišla i nově nabytá sláva, což Dalibor psychicky velmi těžce nesl. Nejraději by se v té době zahrabal do nory jako jezevec. Nebyl zvyklý na to, že se jeden týden objeví na obrazovce a druhý už ho lidi zastavují na ulici. Naučil se s tím ale žít.

Video
Video se připravuje ...

Dalibor Gondík o Aleně Vránové: O facce, na kterou jen tak nezapomene Hana Höschlová

Fotogalerie
35 fotografií