Petra a Tomáš z Kladna po celý díl řešili jenom dvě věci – to, že jim je ten druhý po čas Výměny manželek dozajista nevěrný, a to, že se jejich domácnosti nedostává dost peněz. Rodinu podle svých vlastních slov vydržovala právě Petra – z mateřské a příspěvku na bydlení platila i několik let nezaměstnanému manželovi alkohol, cigarety a paušál na mobil. Přesto však měli peníze na to, aby si například (postupně) koupili 16 kočárků pro své dvě dcery, dvouletou Nelinku a devítiměsíční Petrušku. V průběhu natáčení proto Petra odhalila, že peníze získává, kde to jde.

Tomáš chodí každých 14 dní za sedm stovek darovat krevní plazmu, Petra si zase nechává odebírat vajíčka, jelikož za každý odběr dostane 30–40 tisíc. Na manžela, jenž žádnou podporu nepobírá, práskla i to, že si tu a tam přivydělá způsobem... ne tak docela legálním. „Občas udělá kšeft nebo ‚poděl‘, což znamená, že obere člověka. To už nedělá, ale v minulosti to dělal...“ prozradila bez uzardění před kamerami.

Tím to ale nekončí – v minulosti se podnikavá Petra pokusila získat peníze i výhrou v televizní reality show. Přihlásila se do Prostřena – a to dokonce dvakrát! Díly, v nichž se objevila, byly vysílány únoru 2018 a začátkem května 2022.

Video
Video se připravuje ...

Středeční Prostřeno!: Bydlení ve stylu panenky Barbie FTV Prima

Jenže... něco na nich nesedí. V roce 2018 tvrdila, že má základní vzdělání, studium na střední škole přerušila, a že pracovala jako pokladní a hosteska. Je vdaná a s manželem, s nímž žije v bytě 3+kk, vychovávají tři děti. O čtyři roky později tvrdila, že má vystudovanou SOU a SŠ Stochov, obor kuchař-číšník s maturitou, že s manželem žije v bytě 2+1, že jejím posledním povoláním byla pozice kurýra a že je zrovna na mateřské dovolené se svými dvěma maličkými dcerkami. Ano, pouze se dvěma.

Takže se logicky nabízí otázka tak často nyní řešená na sociálních sítích: Co se stalo se třemi dětmi z jejího předchozího manželství? Jsou snad s jejím bývalým mužem? Kdo ví. Ani ve Výměně manželek se o nich slůvkem nezmínila...

A je toho více. Na Tomáše ve Výměně prasklo, že již 4 roky nepracuje, z čehož byla jeho dočasná manželka Marianna (35) ze Slovenska patřičně v šoku. Prý si jen tu a tam střihne nějakou brigádku (a my můžeme jenom doufat, že jde o kšeft v mezích zákona...). Jenže ve svém medailonku v Prostřenu, který se objevil online na konci dubna 2022, Petra tvrdila, že „většinu času tráví s dcerami sama, protože manžel má časově náročnou práci“. O jaké práci je tedy řeč?

Anebo měla Marianna pravdu, když dvojici z Kladna označila za neustále si vymýšlející lháře? Nezbývá si než počkat, jaké další reality show se opět zúčastní. Třeba by se Petře do třetice všeho nejlepšího již podařilo v Prostřenu zvítězit...

 

Fotogalerie
22 fotografií