Ačkoli byla Iva už hrdou maminkou malé holčičky, v době natáčení Výměny manželek byla teprve ve věku středoškolačky. Její partner je přitom o celých 28 let starší... 

Výměna byla nešťastná

„Ta Výměna byla taková nešťastná. Lidé nás potom kamenovali, dá se říct, kvůli tomu, že jsem já jakoby pedofil a dědek a nevím, co ještě. Záleží, jak to člověk bere. To, co vidíte v televizi, nemusí být kolikrát ani pravda,“ říká dnes Marian (51), který soukromí své rodiny poodhaluje na TikToku. Poukázal na to, že epizody slavné reality show jsou zkrácené a sestříhané. „Jednu rodinu udělají skvělou a tu druhou na prd,“ říká v jednom ze svých videí. 

K myšlence oslovit lidi přes TikTok ho prý přivedla právě jeho mladá manželka, která za pár dní oslaví už 23. narozeniny. A jak se dnes páru vede? „Máme se víceméně dobře. Samozřejmě, nějaké problémy jsou, jako všude. Jedný holce už je sedm, ta už chodí do první třídy. Docela jí to jde. Nejvíc jí jde matematika a český jazyk... To psaní jí jde dobře, ale horší je to se čtením. Jinak je dobrá gymnastka a pak je dobrá ještě s kreslením,“ prozradil o Dominičce, která se s rodiči účastnila i Výměny. Mladší Anetka (4) se narodila až dva roky po natáčení. 

Od Výměny se prý v domácnosti hodně změnilo. Oba teď mnohem více uklízejí a na stole nechybí domácí jídla. Rodina si prý navíc pořídila všechno nové, přestěhovala se a Marian nové hnízdečko vlastnoručně vymaloval. „Dcery mají každá svůj pokoj,“ prozradil. 

Mladé holky nevyhledává

S druhou rodinou prý nejsou v žádném kontaktu. „Nikdy jsme se nesetkali a ani o to nestojíme,“ řekl Marian. Žádný div, náhradní manžel jeho partnerky ho totiž mezi osmi očima nazval pedofilem, což je podle Mariana zcela mimo. 

„Já jsem nikdy mladé holky nevyhledával, měl jsem i starší ženské, než jsem já. Ani teď je nevyhledávám, protože mám svou rodinu rád. Manželce bych nikdy nezahnul a děti bych nikdy nezklamal,“ dušuje se. 

O svou rodinu se snaží starat, jak nejlépe dokáže. V září například vyvezl manželku i dcery na dovolenou do Tuniska. „Nechali jsme tam i s tou dovolenou 80 tisíc. Ale nelituju toho, děti si to užily,“ svěřil se. Pro pracovníka pivovaru to byl ale pořádně velký výdaj... „Půjčili jsme si z banky. Já slušně vydělávám a manželka též pracuje v jedné firmě,“ prozradil, kde na to vzali. 

Romantika v pasťáku

Táta od rodiny se vyjádřil i k tomu, jak se vlastně se svou mladičkou chotí dali dohromady. Rozhodně prý není pravda, že by spolu chodili, když jí bylo 13 nebo 14 let. „Když jí bylo 14, jen jsme si psali na Facebooku. Jezdil jsem za ní do pasťáku, vozil jí věci a psychicky jí pomáhal. Vyspali jsme se spolu, když jí bylo 15 a půl. Měla všechno vyvinuté normálně, takže jsem neviděl důvod, proč bych měl být pedofil,“ prozradil. 

A jak zpětně hodnotí celou Výměnu? Už by do ní prý nešel. „Natáčeli jsme před 6 lety a stále nás lidé pranýřují. Za ty peníze to v žádném případě nestojí. Samozřejmě mi bylo líto, že z nás udělali takové blbce,“ říká otevřeně. 

Video
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Úklidem posedlá Vendula naráží na svou noční můru. tv Nova

Fotogalerie
47 fotografií