V nové epizodě se setkáme s rodinou, která žije v Rotavě, a to Gabrielou (38), Davidem (42), Danielou (15), Jarmilou (14), Davidem (10) a Jakubem (6). Do divácky oblíbené reality show Výměny manželek přihlásila rodinu babička a Gabriela se toho chytla, jelikož si svými bližními připadá velmi nedoceněná a nikdo jí prý s ničím nepomáhá.  Zároveň je z toho všeho kolotoče prý hodně unavená. „Já se přiznám, ticho mi chybí,“ usmívá se na začátku. V nové domácnosti ji ovšem klid po odchodu rodiny okamžitě přiměje k pláči a vzpomínkám na děti, které zůstaly v Rotavě.

Na druhé straně se poznáme s Naďou (32), Štefanem (37) a Míšou (7), kteří žijí v Duchcově. Přestože obývají krásný a velký byt, oba jsou momentálně nezaměstnaní. O práci přišli během koronavirové pandemie, kdy byli oba ve zkušební době. Do Výměny se tihle zatím nesezdaní partneři přihlásili hlavně kvůli nové zkušenosti. Štefanovi vadí, že mu Naďa neprojevuje city, a někdy má pocit, že to ani není jeho partnerka. „Já si připadám, jako kdyby byla moje máma,“ stěžuje si Štefan a podotýká, že manželku vlastně ani nepotřebuje. „Sám si uvařím, sám si uklidím, sám do práce, prachy si přinesu, tak k čemu mi je žena?“ podivuje se. Změní svůj názor?

VIDEO: Výměna manželek: Slzy a velká nespokojenost!

Video
délka: 01:09.24
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Slzy a velká nespokojenost! TV Nova

Jeho partnerka Naďa ve své nové rodině postupně začne zjišťovat, jaké vztahy v Rotavě panují. Dozví se, že David v domácnosti opravdu s ničím moc nepomáhá a ke všemu má připomínky. Horší je ovšem to, že jeho děti z něho mají občas strach a těší se, až opustí domov, i kdyby jenom na internát. To ostatně přizná i Gabriela, kterou celá situace velmi trápí a neudrží slzy. „Nejradši by měl dcery doma přikovaný u stolu,“ stýská si. „A myslím si, že mi dává za vinu, že Kubíček je takovej trošku jinej, že se tam něco nepovedlo…“ Všechno se podle ní změnilo po smrti Davidova otce.

Naďa se pak setká i s Davidovou maminkou, kterou hodně mrzí, že ji syn nejezdí navštěvovat. „Nic by ti to neudělalo, máš to sem dvacet minut. Stačilo by, aby jsi sem přišel jednou za čtrnáct dní, ne abych se furt prosila,“ vyčítá mu s pláčem. On má ale po ruce hned vysvětlení: prý je příliš utahaný. Skutečný důvod je ale trošku jinde: David má doopravdy problém vyrovnat se s náhlou smrtí milovaného tatínka. „Když tě něco hrozně moc bolí, všude ho tu vidíš, tak sem prostě nejdeš…“ vysvětluje šeptem na kameru…

Na emotivní Výměnu manželek se můžete těšit ve středu ve 20:20 na Nově.

Fotogalerie
27 fotografií