O svých psychických problémech se Iva nebojí mluvit, právě naopak, chce upozornit okolí na to, že taková nemoc existuje a že s ní jde bojovat a dostat se z úzkostného kolotoče. Nevíte, kdy přijde.

„Mám s depresemi a úzkostmi zkušenost po celý život. Mám teď výhodu, že jsem zaléčená, že jsem v pořádku už pár let a je to svině, o které nevíte, kdy přijde, protože některé spouštěče znáte, jiné neznáte,“ řekla herečka otevřeně v show Survivor.

„Je to strašně blbá nemoc a vůbec netušíte, kdy vás to přepadne a je strašně těžké s tím žít. Žít s tím v civilizaci v klídečku, natož pak tady,“ dodala Iva, která je teď sice v pořádku, ale před třemi roky si prošla největším peklem.

Měla prakticky strach z celého světa a extrémní úzkosti na pořádku dne. „Bojím se všeho. Bojím se často i usnout, bojím se lidí, každého zvuku za dveřmi, když jsem doma sama. Bojím se, když slyším letadlo, že na mě spadne,“ popsala tehdy Pazderková, že její život je v podstatě jen o dennodenním boji s úzkostí a překonáváním strachu.

Drahokoupil se složil

Hereččina zpověď před kamerami byla reakcí na totální psychické složení svého spoluhráče, zpěváka Vojty Drahokoupila (26), který drsné podmínky nezvládl a odstoupil.

„Myslel jsem si, že to dám. Co to přesně způsobilo, člověk nikdy neví, ale je to samozřejmě stres, že jsem hypochondr a dost věcí si připouštím,“ vysvětloval zpěvák se slzami v očích. „Vojto, já vím, co to je a jsi frajer, takže tě obdivuji, jak dlouho jsi to s tímto vlastně vydržel,“ podpořila ho Iva.

VIDEO: 7 pádů Honzy Dědka dnes: Iva Pazderková o svých nevydařených manželstvích i touze po dítěti

Video
délka: 01:59.92
Video se připravuje ...

7 pádů Honzy Dědka dnes: Iva Pazderková o svých nevydařených manželstvích i touze po dítěti FTV Prima

Fotogalerie
42 fotografií