Drahokoupil přitom normálně do Dominikánské republiky, kde se soutěž natáčí, odletěl a na soutěž se poctivě připravoval. Jeho sociální sítě jsou plné příspěvků s posilovny, kde trénoval s Karlem Frýdem. Kvůli čemu zpěvák odstoupil? To zatím nikdo nekomentoval, protože v těchto chvílích by měl být Vojta v letadle na cestě zpět do Česka. Jeho odstoupení však štáb reality show zachytil a jeho okolnosti by měly být večer odvysílány.

Není to navíc první zádrhel, který produkce soutěže musela řešit. Natáčení se o týden posunulo kvůli covidu v týmu, původně se měla show vysílat už minulý týden. „Vysílání nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko, plánované na 11. ledna 2022 ve vysílání TV Nova, se posouvá z důvodu výskytu onemocnění covid-19. V rámci zodpovědného přístupu je natáčení momentálně přerušeno, aby se zajistilo bezpečné prostředí pro celý štáb a všechny účastníky, a to také s ohledem na nařízení a pravidla Dominikánské republiky,“ oznámila minulý týden mluvčí Novy.

O čem v Survivoru jde? V nejdrsnější reality show této doby proti sobě bojují dva týmy, které půjdou tvrdě proti sobě. Jde totiž o postup i boj o nejrůznější ceny ve velmi náročných soutěžích. a jak budou týmy složené?

První tým ponese hrdě červenou vlajku a pod názvem MAO v něm budou bojovat celebrity. Diváci tak v tomto týmu uvidí za Česko, Ivu Pazderkovou, Nikolu Čechovou, Tomáše Zástěru, Chili, Barboru Jánovou a Matěje Paprčiaka. Za Slovensko pak budou bojovat Daniel „GoGo“ Štrauch, Xénia Gregušová, Gábor Boráros, Nathan Christián Dzaba a Veronika Havlik. Za tým měl původně soutěžit i právě Drahokoupil.

Druhý tým s názvem AZUA bude hájit barvu modrou a sestavený bude z „lidí jako jste vy“. Veškeré své síly do něj vloží Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Johana Špačková, Monika Kačmaříková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič.

Soutěžící si budou muset poradit nejen se svými soupeři, nehostinnou tropickou džunglí, nedostatkem potravy a fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou. Aby přežili, budou si muset vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, zajistit si jídlo a vodu nebo se naučit zakládat a udržovat oheň. Na konci náročného souboje, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude na vítězného Survivora čekat pohádková výhra ve výši 2 500 000 korun.

Diváci se mohou těšit i na skvělou česko-slovenskou moderátorskou dvojici. Českým průvodcem show bude ostřílený sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný. Slovensko bude zastupovat Martin Šmahel, kterého dobře znají diváci TV Markíza jako moderátora oblíbeného online pořadu Farma Xtra.

VIDEO: Felix o Gottovi: Smrt v přímém přenosu! Zpěvačka chytla naschvál Covid a zemřela

Video
Video se připravuje ...

Felix o Gottovi: Smrt v přímém přenosu! Zpěvačka chytla naschvál Covid a zemřela Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
43 fotografií