Drahokoupil přiznal, že přestože se na soutěž připravoval a chtěl se v ní ukázat, nakonec náročné natáčení v Dominikánské republice nedal psychicky. „Je mi to moc líto. Nechci, ale musím odstoupit,“ řekl zpěvák se slzami v očích svým spoluhráčům z řad VIP osobností. „Myslel jsem si, že to dám. Co to přesně způsobilo, člověk nikdy neví, ale je to samozřejmě stres, že jsem hypochondr a dost věcí si připouštím,“ vysvětloval Vojta.

Marně tak doufal, že své vnitřní démony pokoří. Poprvé zpěvák přiznal velké problémy před rokem a půl, když se ze všeho veřejně vyzpovídal. Od té doby se situace výrazně zlepšila, ale ne na dlouho. „Úzkostlivé stavy jsem v Čechách neměl, ale tady se to projevilo i kvůli tomu, že nevíme, co se bude dít. Cítím na sobě, že by to bylo horší a horší,“ dodal na závěr.

Bude mít jeho odstoupení ze soutěže nějaké důsledky. „O pokutě za odstoupení se neuvažuje, smlouva takový případ neřeší. Ve Vojtově případě to není nic, co by mohl ovlivnit, pohlížíme na to jako na zdravotní důvody, za které nemůže,“ prozradil Blesku zdroj z TV Nova. Stejně tak se nepočítá s tím, že by Vojtu v reality show někdo nahradil. „Bude to brané tak, že vypadl, a pojede se dál.“

Zaskočená produkce soutěže pak Vojtovi drží palce, aby se dal brzy do pořádku. „K aktuálnímu zdravotnímu stavu Vojtěcha Drahokoupila se nám nepřísluší vyjadřovat, nicméně můžeme potvrdit, že úspěšně prošel všemi testy nezbytnými pro účast v soutěži. Na místě jsme mu poskytli potřebnou pomoc a podporu a budeme s ním v kontaktu i po jeho návratu do České republiky. Bezpečí a zdraví všech účastníků soutěže je naší nejvyšší prioritou,“ zní oficiální stanovisko.

Není to první zádrhel, který produkce soutěže musela řešit. Natáčení se o týden posunulo kvůli covidu v týmu, původně se měla show vysílat už minulý týden. „Vysílání nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko, plánované na 11. ledna 2022 ve vysílání TV Nova, se posouvá z důvodu výskytu onemocnění covid-19. V rámci zodpovědného přístupu je natáčení momentálně přerušeno, aby se zajistilo bezpečné prostředí pro celý štáb a všechny účastníky, a to také s ohledem na nařízení a pravidla Dominikánské republiky,“ oznámila minulý týden mluvčí Novy.

VIDEO: Survivor Česko & Slovensko: Odstoupení ze show a poraněný nos!

Video
Video se připravuje ...

Survivor Česko & Slovensko: Odstoupení ze show a poraněný nos! TV Nova

Fotogalerie
44 fotografií