U Mirky to vypadalo, že se své vytoužené svatby nedočká. Jenom několik dní před osudným dnem původní ženich odřekl účast a experiment ukončil dřív, než se vůbec střetl se svojí nastávající. Mirku to tehdy zdrtilo a málem na chlapy zanevřela. „Ještě nic jsem nevzdala bez boje a nehodlám s tím začínat. Takže pokračuju v experimentu dál,“ řekla po slzách zklamání Mirka a opravdu jí experti našli nového, stejně vědecky kompatibilního partnera.

Petr s pronikavě modrýma očima byl na první pohled z Mirky paf. Ona z jeho očí také, od té chvíle se ale chová velice odtažitě, až chladně, což Petra trápí a neví, co má dělat, aby se jeho novomanželka s ním cítila příjemně a třeba se víc otevřela a nakonec do něj i skutečně zamilovala. Svým jednáním ledové královny tak fanouškům připomíná Natalii Mykytenko, která měla podobně odmítavý, až arogantně působící postoj k pohodáři Františkovi (38).

„Druhá Natalie,“ zní stručný, leč téměř nejlajkovanější komentář pod jedním z příspěvků na instagramu reality show. „Chudák Petr 😏 vybrali mu MRTVOLU. 23 let a unuděná, nepozitivní, neusměje se... holka, nedivím se, že jsi měla smolíka na mužské,“ zní další vzkaz bez servítek. „Slečna mě přišla chladná jak mrazák. Strašně brečela, když přišla o ženicha, ale s tím druhým byla jak vosková figurína, ani ruku jí nemohl dát. Tak tam neměla lézt,“ myslí si další divačka, s nímž řada lidí souhlasí.

Mirce se ale nedá upřít, že má na pohled co nabídnout... Nevěříte? Podívejte se v galerii!

VIDEO: Natália Mykytenko předvedla svá nová ňadra

Video
délka: 00:30.00

Natália Mykytenko předvedla svá nová ňadra 

Fotogalerie
68 fotografií