Středa 19. ledna 2022
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona
Oblačno 2°C

Ze zákulisí StarDance: Podceněná Šoposká, rozhozená farářka a Babčáková vstala z mrtvých!

/
 • O StarDance po StarDance
  3. listopadu 2021 ● 05:00

  Po sobotním kole StarDance panuje mezi příznivci populární taneční soutěže jistá rozpačitost. Divákům se místo Terezy Kostkové (45) představil coby moderátor Aleš Háma (48) a netančil zpěvák Mirai Navrátil (29) ani herečka Simona Babčáková (48), kteří budou nyní znevýhodněni kvůli posílání hlasů diváků. Jak se hvězdy tohoto pořadu chystají na další díl a jak hodnotí ten minulý?

 • 1.

  Aleš Háma (48), moderátor

  „No nebudu lhát, respekt obrovskej jsem měl. Být po 10. sezoně prvním cizím moderátorským elementem, který vstoupí do 3. dílu té jedenácté, a dozvědět se to ve středu, je přinejmenším šílené,“ svěřil se moderátor Aleš Háma na sociální síti. „Byl to krásný večer a já musím poděkovat všem zúčastněným… A taky paradoxně Tereze Kostkové za azyl v šatně, za příležitost po boku geniálního Marka Ebena. Vím, že jsi to neplánovala, a snad jsem ti ostudu neudělal… No, já si to užil a mám radost, že snad někteří diváci taky… Děkuju za podporu vám všem a taky za fůru krásnejch vzkazů a ohlasů, který jste mi poslali, a já bohužel nestíhám všem odpovídat. Děkuju, Marku… Bylo to stresující, ale krásný stát po tvým boku… A taky díky za přijetí celou tou boží partou.“

 • 2.

  Marika Šoposká (31), herečka

  Herečka Marika Šoposká, která se proslavila především rolí Bibi v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, sdílela momentky ze svého cha-cha vystoupení i ze zákulisí, kde na sobě jak ona, tak i její taneční kolegyně měly jenom župany. Nad svým sobotním výkonem se nikterak nerozněžňovala, ale její fanoušci se shodli, že ho odvedla velice kvalitně. „Byli jste skvělí, zasloužili byste si mnohem více bodů. Hodnocení poroty nechápu,“ objevovalo se v komentářích nejčastěji.

 • 3.

  Andrea Sestini Hlaváčková (35), tenistka

  Půvabná plavovlasá tenistka Andrea Sestini Hlaváčková k sobě byla velice kritická. Sdílela sérii fotografií přímo z parketu, které podle ní byly naprosto špatně. „Vidíte krásně zachycené momenty z 3. kola StarDance, ale já vidím: 1. ODKLON, z kterého mě už 3 měsíce bolí záda. 2. ODKLON, u kterého dávám nožku hore jen díky úžasné Tereze Pruckové, protože mi to zatančila a prostě jí to takhle přišlo přirozeně krásné - a my si pomáháme. 3. POSTOJ, který mi opravoval Michal Necpál hodinu před živákem přes video, a přesto tam mám pupek ven a ruku vzadu. 4. POLOŽENÍ na zem, které snad vyšlo takhle krásně jen jednou, a to právě pro vás. Chybí ještě naskočení podle Kristýny Coufalové. Prostě TEAMWORK MAKES A DREAMWORK.“

 • 4.

  Jan Cina (33), herec

  Herec Jan Cina, který patří mezi favority letošní řady StarDance, se svěřil, že pro všechny tréninky nemá na sociální sítě čas. A to i přesto, že mu díky účinkování v této soutěži plné elegance a noblesy přibývají followeři. „Drazí, nějak to tu zanedbávám, a přitom je vás tu tolik nově příchozích. Pardon…“ kál se, avšak sdílel alespoň fotku z druhého soutěžního večera. „Tenhle moment odkládám - první vyřazování ve Stardance, které jsme přežili. Děkuju a děkuju a děkuju.“

 • 5.

  Martina Viktorie Kopecká (35), farářka

  Také sympatická farářka Martina Viktorie Kopecká sdílela momentky ze svého sobotního tance, jímž se stalo tango. „Tanec, který jako kdyby ve mně vůbec nebyl. Ale díky Addamsovým jsem si ho dokázala oblíbit. Nevím, jestli si tango zamilovalo moji Morticii, ale ona sama s nadšením plula mlhou po boku hravého a taky silného pana Addamse. Děkuju, Marku Dědíku, bez tebe bych byla karikatura s pavoukem. S tebou tančím! I tango!“ vyznala se svému tanečnímu partnerovi.

 • 6.

  Simona Babčáková (48), herečka

  „Dnes na starý keltský svátek mrtvých Samhain jsem vstala z mrtvých a z karantény i já,“ vtipkovala v den, kdy svět slaví Halloween, herečka Simona Babčáková. V sobotu netančila, jelikož nebyla očkována proti koronaviru. Navíc ji trápilo zdraví, předchozí týden protrpěla v horečkách a s kašlem. O covid-19 však u ní nepochybně nešlo, protože jsou všichni soutěžící pravidelně testováni.

 • 7.

  Galerie

  Na další momentky ze zákulisí StarDance se můžete podívat do naší galerie.

   

  VIDEO: Blesk Podcast: Jan Tománek promluvil o koronaviru ve StarDance.

  Video
  délka: 35:24.44

  Blesk Podcast: Jan Tománek promluvil o koronaviru ve StarDance. Jiří Marek

  Fotogalerie
  86 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 3

Saschajede: Ďete ňekam s ťema tzv. sélebritama.
Zajímavější by byla tanvcovačka s ňejakejma JeZeDačkama. Dyg ty voplzlí sélebrity už lezou na nervy. A to jim televize ještě platí. Hnus.

(03. 11. 2021 10:27)

petrdvorsky28: jak může tuto hovadinu někdo sledovat???? Zrušit takovou zbytečnost.

(03. 11. 2021 06:26)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy