Zatímco v prvních čtyřech ročnících moderovali »Talent« sehraní Martin „Pyco“ Rausch (43) a Jakub Prachař (37) a diváci z jejich vtípků vrněli blahem, nová dvojice je vůbec nepotěšila. 

David Gránský s Lujzou už tak pohodoví a sehraní nebyli. A tak se telvize JOJ rozhodla pro změnu moderátorky a sáhla po Jasmině Alagič Vrbovské, která začínala na konkurenční Markíze v SuperStar. 

Sotva produkce oznámila toto jméno, hned se zvedla vlna nadšení, ale i nevole. „Takže se dívat nebudu, děkuju,“ prohlásila hned rozhodně jedna z divaček. „To je apríl? To, co předvedla jako moderátorka SuperStar, stačilo. Bez Leoše nebyla schopná dokončit ani větu. A prý že pohotová a vtipná moderátorka. Totální amatérka, může moderovat jen vesnickou zábavu,“ napsal fanoušek, který Jasminu nešetřil.

VIDEO: David Gránský o dítěti: Rodičovské plány mu zhatil koronavirus!

Video
délka: 01:35.44

David Gránský o dítěti: Rodičovské plány mu zhatil koronavirus! Kisa Císařová

To už jste nemohli vybrat horší individuum? Ani Lujza se tam moc nehodila a vy tam dáte Alagič??? Těšila jsem se na show, je moje oblíbená, ale tímhle jste to pokazili pořádně, nevím, jestli se na to bude dát dívat... Škoda, velké zklamání...,“ rozčiluje se další. 

A co na to Jasmina? „Děkuji z celého srdce televizi za příležitost, velmi se těším! Přátelé a všichni vy, kteří bohužel radost s námi nesdílíte, já vám slibuji, že se budu snažit být pro vás co nejméně iritující (v rámci svých možností). Děkuji, že mi dáváte šanci,“ uvedla v prohlášení a z nenávistných reakcí si zřejmě hlavu nedělá. 

Fotogalerie
35 fotografií