Do širšího povědomí lidí se současný miláček ženského osazenstva, moderátor, herec a zpěvák David Gránský dostal díky pěvecké reality show X Factor v roce 2008 a posléze hraním v seriálu Ohnivý kuře. A právě sázka na divácky oblíbené seriály na Primě mu zajistila slušné živobytí, a tak si před třicítkou mohl postavit dům za Prahou.

Před lety si vedle domu maminky našel pozemek a během roku postavil dům. Ale bez pomoci rodiny by to tak rychle nešlo. „Stavět budeme za pomoci rodiny, bez ní bychom to asi nezvládli,“ svěřil se Blesku Gránský. 

VIDEO: Hvězda Modrého kódu Gránský ve Varech: Jsem tady na dlouho naposledy!

Video
délka: 03:47.33

Hvězda Modrého kódu Gránský ve Varech: Jsem tady na dlouho naposledy! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

Už rok ale domek stojí a David společně s manželkou Nikolou si užívají jeho pohodlí. Prostorný obývák propojili s jídelnou a kuchyní. Převládají zemité barvy, jako je lahvově zelená nebo šedá. Televize vystupuje ze zdi obložené břidlicí, všude je spousta živých kytek a ze stropu visí designové žárovky. Stěny pokrývají abstraktní malby, nebo jejich společné fotografie. 

Z centrální místnosti se dá vyjít přímo na zahradu, a tak obzvlášť v létě to je velmi příjemné posezení. Manželé vsadili na jednoduchost a praktičnost. Spodní část domu je společenská a patro je jejich soukromí, kde je ložnice a zřejmě je tam dost prostoru i na dětský pokoj. 

VIDEO: David Gránský o dítěti: Rodičovské plány mu zhatil koronavirus!

Video
délka: 01:35.44

David Gránský o dítěti: Rodičovské plány mu zhatil koronavirus! Kisa Císařová

Fotogalerie
44 fotografií