A tak je Zuzana se svou milovanou rodinou ve spojení jen online. „Co se dá dělat, musíme se přizpůsobit dané situaci. Jsem šťastná žena, že mám ve své rodině tak velkou oporu,“ netají svůj smutek vnadná blondýnka, která má za sebou první kolo slovenské verze Tvoje tvář má známý hlas. 

Vylosovala si popovou královnu Madonnu (62) a její hit Frozen. Maskéři se na ní vyřádili. Dostala černou paruku s dlouhými vlasy a drdůlkem na temeni, černé vlající šaty podobné těm, co měla Madonna ve videoklipu. Nechybělo ani tradiční tetování hennou na rukách a mezírka mezi předními zuby.

VIDEO: Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy?

Video
délka: 28:57.07

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

Jelikož Zuzana není známá pro svůj pěvecký talent, tak byli všichni na její výkon zvědaví. A nutno říct, že velmi mile překvapila a dokonce byla i lepší než originál! O královně popu je známé, že hlasově není tak dokonalá, jako v tanečních kreacích. I porota zůstala v šoku. 

Upřímně jsem si první kolo a návrat po 11 letech na TV Markíza maximálně užila. Už se těším na druhé kolo,“ netají se Belohorcová, která ve skutečnosti vystudovala konzervatoř v oboru operní zpěv a klavír, a tak se nemusela bát. A její fanoušci byli rovněž nadšení. „Pecka Zuzanko, málem jsem si myslela, že jste pozvali Madonnu,“ shodují se.  

VIDEO: Zuzana Belohorcová na Miami: Koronavirus je vyhnal z luxusu! A krach byznysu!

Video
délka: 19:03.48

Zuzana Belohorcová na Miami: Koronavirus je vyhnal z luxusu! A krach byznysu! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
60 fotografií