Světem už několik týdnů hýbe očkování na koronavirus. Někteří jsou pro, jiní proti. Vakcínu si nechal aplikovat mimo jiné i lékař v Miami, který kdysi rodil Belohorcovou. Bohužel před pár dny zemřel.

I když je pro vás informace o úmrtí tohoto odborníka nepodstatná, pro nás to byl důležitý člověk, který pomohl na svět synovi Nevinkovi. Před rokem jsme se viděli naposledy a vzpomínali na chvíle po mém těžkém porodu,“ svěřila se na sociální síti Zuzana s tím, že lékaře pravděpodobně mohla zabít zmiňovaná vakcína, ačkoliv to ale neměla vůbec ověřené. 

Bohužel přišla pandemie covidu a všechno je jinak. Byl to zdravý muž. A podobně jako jiní lékaři z první linie i on podstoupil očkování vakcínou na covid-19 (na kterou celý svět tak spoléhá). Pravděpodobně, i když to ještě není s jistotou potvrzeno, se mu to stalo osudným,“ dodala Zuzana. Její status okamžitě vyvolal rozpačité reakce.

VIDEO: Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy?

Video
délka: 28:57.07
Video se připravuje ...

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

Člověk by čekal, že žena s přehledem, který se od vás očekává, by si nejprve měla ověřit fakta a až potom sdílet. Lidská hloupost je totiž nebezpečnější než samotný covid,“ pustil se do ní jeden ze sledujících. „Chápu, že je to smutná událost, ale nesnažte se z toho obvinit to, co milionům lidem zachrání život. Nešiřte zbytečně dezinformace a strach.“

Že vám není blbé toto napsat. Ještě ani samotní lékaři, kteří dělali pitvu, ani vyšetřovatelé si nedovolili v tak citlivém tématu učinit závěr, zda přímou příčinou byla vakcinace, ale vy to už s jistotou víte. Zbytečně tu živíte konspirátory,“ pustili se do ní další fanoušci jejího profilu. 

VIDEO: Zuzana Belohorcová na Miami: Koronavirus je vyhnal z luxusu! A krach byznysu!

Video
délka: 19:03.48
Video se připravuje ...

Zuzana Belohorcová na Miami: Koronavirus je vyhnal z luxusu! A krach byznysu! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
48 fotografií