„11. 1. 2021 ve 4:25 se naše holčička rozhodla přijít a prozkoumávat svět. Tři týdny předem. Bylo to uprostřed noci a já jel zrovna ze zápasu, když mi Jitka volala,“ pochlubil se jako první na instagramu radostnou novinkou pyšný otec Tim.

„ ‚Myslím, že je čas!' řekla. ‚Vážně myslíš!?' zeptal jsem se. Po počáteční nejistotě se ukázalo, že je opravdu čas. Volala mi ve 2 v noci, náš týmový autobus přijel do Larisy ve 3 a ve 4:25 se naše dcera narodila,“ popsal modelčin partner, jak rychle se vše událo. Bylo velké štěstí, že se v ten čas akorát vracel domů.

„Neuvěřitelné. Matka i dítě jsou v pořádku. Otec předstírá, že ví, co dělá,“ zavtipkoval závěrem novopečený rodič a hrdě zveřejnil i první fotografie s dcerkou, které patrně z nemocničního lůžka v Řecku fotila porodem vyčerpaná maminka Jitka Nováčková.

Ta se o radostnou zprávu podělila s instagramovým světem o necelou hodinu později. „LEAH ELISSA... Bude po tatínkovi, raději dorazila o tři týdny dřív, než byť jen o minutu pozdě,“ napsala k fotce miminka Jitka a rovnou prozradila i neobvyklé jméno. „A za mě jedna rada - sbalte si tašku do porodnice dřív, než máte pocit, že je třeba. V kontrakcích pak nejenže nevíte, jak se jmenujete, ale balení s těmi ,au' zastávkami trvá nekonečně dlouho,“ přiznala modelka, že na předčasný porod rozhodně nebyla připravená, nyní toho zpětně lituje. Byly to perné chvíle...

VIDEO: Youtuberka Jitka Nováčková leze svým kolegům do soukromí!

Video
délka: 03:49.72

Youtuberka Jitka Nováčková leze svým kolegům do soukromí! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
49 fotografií