Rozhodně dobrou zprávou je pro Českou Miss z roku 2013 skutečnost, že co se váhy týče, kila navíc Gabriele Laškové ani po dvou dětech nezůstala. „Musím říct, že ženské tělo je vážně neskutečné. To moje odnosilo a přivedlo na svět dva kluky, dneska se kvůli nim nezastavilo a až teď si sedlo na zadek, který se už navíc vejde do starých džínů,“ začala své ohlédnutí za dvěma porody Gabriela Lašková.

VIDEO: Gábina Lašková, půl roku po porodu lehčí než předtím a chce další dítě

Video
délka: 02:28.84
Video se připravuje ...

Gábina Lašková, půl roku po porodu lehčí než předtím a chce další dítě Adam Balažovič / BPŽ

Skutečnost, že se do svých „předtěhotenských“ džínsů nejen vejde, ale že jí jsou dokonce volnější, moderátorka doložila na svém instagramu fotkou. Tady ovšem s výčtem dobrých zpráv Gábina Laková skončila. „Jsem plus mínus na své původní váze, i když nejspíš hlavně díky vypadaným vlasům, kterých je teď všude požehnaně. Vidím to tak na dvě až tři kila, ‚radost‘ se česat,“ otevřeně přiznala noční můru většiny žen.   

VIDEO: Těhotné Parmová a Lašková ze CNN Prima News: Může za to Bouček?  

Video
délka: 01:42.28
Video se připravuje ...

Těhotné Parmová a Lašková ze CNN Prima News: Může za to Bouček? David Turek, Jan Jedlička

„Neřeším teď povolenou kůži nebo celulitidu, do plavek se nechystám, jediné, co sleduji a kvůli čemu opatrně cvičím, je rozestup břišních svalů. Ale ten potřebuje víc času, snad. Postava snů to pro mě sice není (a ani neříkám, že je můj cíl jí dosáhnout), ale opravdu jsem překvapená, jak rychle se mé tělo dává do kupy a přitom funguje na 100%,“ vysekla svému tělu poklonu někdejší modelka po vyjmenování nejrůznějších neduhů, které ji aktuálně sužují. „Takže chci říct, že jsem za to moc VDĚČNÁ a přeju všem maminkám po porodu hodně trpělivosti, sil a hlavně zdraví,“ zakončila optimisticky naše jediná krátkovlasá vítězka soutěže Miss.   

Fotogalerie
39 fotografií