Zuzana s dětmi Neviem (6) a Salmou (10) opustila americké Miami před více než měsícem. Manžel tam zůstal, protože musel dokončit rekonstrukci jejich domu a nabídnout ho k prodeji. Kdyby totiž odletěl s nimi, tak by se stejně jako Zuzka už nemohl za oceán vrátit. 

„Je to tím, že nejsme Američani. Jediný, kdo bude mít přístup zpět do Ameriky, je náš syn,“ vysvětlila. Malý Nevio se na rozdíl od své sestry Salmy narodil už ve Spojených státech.

Zatímco děti nastoupily do mezinárodní školy, blondýnka zateplovala jejich nový domov. Včera se po nekonečné a nucené odluce všichni setkali. Na Vlastu čekaly na letišti v Malaze a přivítání bylo hlučné, ale o to více dojemné. Salma s Neviem svého tatínka samou radostí málem umačkali a Vlasta se slzám dojetí nebránil. Po příjezdu domů na něj čekal prostřený stůl, lahev s bublinkami a samozřejmě dvě kočky Gucci a Dolce, které rovněž přiletěly z Floridy. 

VIDEO: Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy?

Video
délka: 28:57.07
Video se připravuje ...

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

„My. Určitě nejsme ani dokonalý, ani ideální pár a věřte mi, ani u nás to vždy není zalité sluncem, někdy se prožene i bouřka. Ale co je důležité, že se umíme spolu radovat a smát se. V těžkých chvílích jsme jeden pro druhého velkou oporou, vždy všechno, co jsme si vybudovali, je naše společná práce. Máme spolu dvě krásné zdravé děti, které nám dělají velkou radost. To jsme prostě MY,“ okomentovala radostné shledání s manželem Zuzana Belohorcová, která svého muže velmi miluje. 

VIDEO: Zuzana Belohorcová na Miami: Koronavirus je vyhnal z luxusu! A krach byznysu!

Video
délka: 19:03.48
Video se připravuje ...

Zuzana Belohorcová na Miami: Koronavirus je vyhnal z luxusu! A krach byznysu! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
61 fotografií