Vendula své třetí dítě přivedla na svět císařským řezem v porodnici u Apolináře. Vše proběhlo bez komplikací a po celou dobu byl u ní manžel Josef. 

„Josef Pizinger mladší. 13. 10. 2020, tak tě tady vítáme synu i s tvým tatínkem, který je přesně na den o 33 let starší… Josefe, už jsem nevěděla, co ti mám dát k narozeninám… Věřím, že je to ten nejkrásnější dárek,“ rozepsala se Pizingerová na sociální síti krátce po porodu. 

VIDEO: Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk nebo holka?

Video
délka: 19:09.04

Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk nebo holka? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Druhý den konečně zveřejnila první společný snímek z nemocničního lůžka. „Děkujeme.  A zdravíme. Okolo mě na jipu samý mikro kluci a taky jejich dojaté maminky. Těm, kdo se včera opili na naše zdraví, přeju, ať je nebolí hlava. Dík lékařům – Pavlu Caldovi a Mudr. Cindrovi, a manželovi, že mě podporoval u porodu,“ napsala šťastná prezidentka nadačního fondu Kapka naděje.

Vendule mateřství ohromně sluší, což bylo vidět už během těhotenství, které si neskutečně užívala. Během jiného stavu přibrala pouhých šest kilogramů, které už teď nechala v porodnici. 

VIDEO: Vendula Pizingerová má po karanténě jasno: Rozvod, nebo porod?!

Video
délka: 20:31.20

Vendula Pizingerová má po karanténě jasno: Rozvod, nebo porod?! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

 

Fotogalerie
78 fotografií