I když Aňa Geislerová už v několika svých rolích předvedla, že je skvělá herečka, přesto se diváci miniseriálu Božena, který je inspirován životem spisovatelky Boženy Němcové, obávají, že nebude tak přesvědčivá jako její mladší kolegyně Anna Kameníková.

„Seriál skvělý, ale naprosto nechápu výměnu herečky. Anna Kameníková by byla skvělá i v dalších dílech,“ podivuje se jedna z divaček v diskuzi na stránkách České televize. K výměně hereček dochází proto, že Božena v ději stárne. A tak ve třetím a čtvrtém díle bude kontroverzní spisovatelku hrát právě Aňa.

VIDEO: Dcera Asterové Kameníková do Varů přivezla manžela!

Video
délka: 00:57.01
Video se připravuje ...

Dcera Asterové Kameníková do Varů přivezla manžela! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

„Kameníková je zatím neokoukaná a tahle role jí sedí jako… domyslete si sami. První i druhý díl super, ale mám trochu strach, že s už ohranou Geislerovou už to tak dobrá podívaná nebude. Snad se pletu,“ napsala další. „Myslím, že maskéři by dokázali udělat Kameníkovou i čtyřicetiletou. Škoda...“

Seriál nabral na veliké oblibě a Kameníková svým výkonem všem vyrazila dech. „A. Kameníková se těžké úlohy zhostila v tak mladém věku velmi dobře. Teď jde na scénu A. Geislerová, tak schválně,“ vsází se jedna z hojně diskutujících.

Geislerová je ostřílená herečka a jistě štafetu po mladší kolegyni převzala s grácií. Do karet jí tak trochu nehraje fakt, že má za sebou role dalších silných žen, tou poslední je Olga Havlová. Diváci tak její výkony mohou srovnávat.

VIDEO: Jsem líná a nechci děti, práskla na sebe Anna Kameníková.

Video
délka: 00:56.02
Video se připravuje ...

Jsem líná a nechci děti, práskla na sebe Anna Kameníková. Mall.tv

Fotogalerie
44 fotografií