Myslela, že ho Výměna změní, avšak nepovedlo se. Jakmile se Tereza vrátila z natáčení domů, znovu se projevil jako šílenec. „Po té Výměně mi vyhrožoval kladivem. Že mě zabije. S takovým člověkem fakt nebudu,“ prozradila Aha! vyděšená maminka dvou chlapečků, tříletého Míši a dvouletého Matyáše.

Michal totiž už své náhradní manželce Pavle říkal: „Buď ráda, že nejsi moje manželka, to bys skončila brzo na zemi v krvi!“

VIDEO: Výměna manželek: Nadávky a vyhrožování!

Video
délka: 01:28.96

Výměna manželek: Nadávky a vyhrožování! TV Nova

Po Výměně si tak musel sbalit kufry a najmout rozvodového právníka. „Už to nefungovalo dlouho, v září jsem mu řekla, že už mě to nebaví. Měl tři měsíce na to, aby se odstěhoval. V lednu se odstěhoval a bydlí u mámy v Kladně. Teď s rodiči řešíme rozvod,“ potvrdila Tereza smutný konec manželství. 

VIDEO: Výměna manželek: Teď to se mnou budeš mít hodně zlý...

Video
délka: 00:48.28

Výměna manželek: Teď to se mnou budeš mít hodně zlý... TV Nova

Michalovi stačí málo, aby explodoval jako nášlapná mina. Jak se mohli na vlastní oči přesvědčit diváci ve středeční Výměně manželek, když se mu něco nelíbí, ječí jako pominutý a nenechá si nic vysvětlit. „Jste retardovaný, ty vole! S tím vaším vyp*caným úklidem... Jsi p*ča,“ urážel maminku dvouapůlleté Lilinky a jedenáctiměsíční Páti.

VIDEO: Osm očí ve Výměně manželek: Jak reagoval manžel napadené?

Video
délka: 00:41.20

Osm očí ve Výměně manželek: Jak reagoval manžel napadené? TV Nova

Fotogalerie
33 fotografií