Premiérová třetí řada krimiseriálu Policie Modrava, který každou neděli po osmé hodině vysílá TV Nova od počátku září, drtí každý týden svou sledovaností všechny ostatní pořady. Nejinak tomu bylo i včera. Neuvěřitelný 1 milion 812 tisíc diváků chtělo vědět, jak dopadne případ ztraceného (a jak se později ukáže, dokonce i zavražděného) náměstka ze strojírenského průmyslu, jenž byl zapleten do zpronevěry devíti milionů korun. O tom, že to emancipovaná vyšetřovatelka v podání Soni Norisové (46) s věrným parťákem Filipem Tomsou (35) po boku zdárně vyřešila, nejspíš ani není potřeba pochybovat.

Druhý nejsledovanější pořad v „prime time“ patřil také Nově, po Modravě sledovalo 871 tisíc diváků Střepiny. Třetí místo získal nový český film, roadmovie Všechno bude. Snímek, v němž zazářila mladá herečka Eliška Křenková (29), která za svůj výkon získala v loňském roce Českého lva, si na televizních obrazovkách a na „čétéčku“ pustilo 405 tisíc lidí. Přestože je to číslo notně vysoké, v porovnání s Modravou je naprosto zanedbatelné.

Čtvrté místo sledovanosti patřilo Primě a další filmové premiéře. Na novou romantickou komedii s Klárou Issovou (40) v hlavní roli snímku Zoufalé ženy dělají zoufalé věci se dívalo ale jenom 379 tisíc diváků. Příběhy českých zločinů byly přesunuty na pondělí, a tak bude případ heparinového vraha k vidění až dnes.

Nejmenšímu diváckému zájmu se těšila syrová francouzská detektivka Strach nad městem, kterou dávalo ČT2. Hlavní vyšetřovatel, tedy inspektor Le Tellier v podání Jeana-Paula Belmonda (86), k televizním obrazovkám přilákal pouze 208 tisíc lidí. Sledovanější ten večer byl pořad 168 hodin s Norou Fridrichovou (42), zábavná relace o dezinformacích To se ví, i akční snímek Boeing 747 v ohrožení.

VIDEO: Upoutávka seriálu Policie Modrava

Video
délka: 02:01.24

Policie Modrava Kristýna Léblová, Lukáš Červený, TV Nova

Fotogalerie
39 fotografií