Prima ve středu večer odvysílala již druhý díl seriálu Linka s hvězdným obsazením, ovšem diváci na sociální síti už mají poměrně jasno, zda se budou dívat i dál, či ne. A ne všechny ohlasy jsou zcela pozitivní. „Seriál, který nemá se skutečnou tísňovou linkou společného absolutně nic....snad jen ty mezilidské vztahy, jinak od reality hodně hodně dalek," postěžovala si divačka Ája a nebyla sama, kdo odcházel od obrazovky rozčarovaný. 

„Většina seriálů, které se mají týkat IZS a vyjdou z TV, jsou bludy a nesmysly," podotýká pak kdosi v diskuzi na facebooku a dodává, že je škoda, když tomu pak lidi skutečně věří. 

„Nic není dotaženo do konce, dějová linka se úplně ztrácí. Tohle není ono. Modrý kód byl lepší. Docela zklamání," napsala na sociální síti paní Hana a objevily se i drsnější názory: „Tak to se hodně nepovedlo!" či „Divné a nesmyslné. Slátanina."

Přesto se zatím seriálu dobře dařilo ve sledovanosti, druhý díl přitáhl k obrazovkám opět víc než milion diváků, konkrétně 1 064 000 lidí starších patnácti let. Stal se nejsledovanějším středečním večerním pořadem a s přehledem porazil reprízovanou nováckou Kriminálku Anděl (kterou sledovalo 628 tisíc lidí) i snímek Škoda lásky na ČT (dívalo se 435 lidí). Zatím si tak Linka výrazně nepohoršila, i když první díl v pondělí večer byl o něco úspěšnější, ten zaujal 1,1 milionu diváků.

Možná že s dalšími pokračováními bude zájmu ubývat, ovšem už teď se našli i tací, kdo si nové příběhy záchranářů s Ivanou Chýlkovou (55), Martinem Hofmannem (41) či Romanem Vojtkem (47), oblíbili. V komentářích na facebooku padla slova chvály jako „Zatim dobrý" či „super". „Bylo to pěkné, občas jsem se pěkně lekla, viz. výbuch v tom baráku a pak toho klauna, ale těším se na další díly... Je to pěkně napínavé, lepší než Ozzák, to už je ohrané," míní dokonce jedna divačka a naráží na fakt, že TV Nova opět nasadila reprízu sitcomu Comeback. 

VIDEO: Nový seriál Primy Linka: Kratina je záchranář před důchodem!

Video
délka: 03:22

Nový seriál Primy Linka: Kratina je záchranář před důchodem! Hanka Hoschlová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
30 fotografií