Ke každému týmu přibude jeden z tzv. sociálních koučů. Jde o někoho, kdo má v malíčku sociální sítě a bude jednotlivé zpěváky podporovat až do konce soutěže. Zároveň je ve hře ale i sázka. Koučové se totiž budou všemi možnými prostředky snažit o to, aby vyhrál právě jejich zpěvák, a když se tak stane, ostatní tři influenceři budou muset splnit výzvu, kterou si pro ně vítězný kouč připraví.

Pepa Vojtek (53) si na pomoc přizval moderátorku Zorku Hejdovou(28), Janě Kirschnerové (40) pomůže zpěvačka Emma Drobná (25) a Vojtovi Dykovi (33) vítězka SuperStar Tereza Mašková (23). Největším překvapením je ale sociální koučka rappera Kaliho (36), kterou se stala slovenská playmate Zuzana Queen Plačková (27), která se proslavila účastí v soutěži Hotel Paradise i svými obřími silikonovými ňadry.

„Už i já jsem v The Voice. Miluji zákulisí soutěží, a proto když mi přišla nabídka stát se součástí týmu Kaliho, ani na sekundu jsem nezaváhala a řekla ano, jdu do toho! Doufám a věřím v to, že právě náš tým bude ten vítězný a i s vaší pomocí vyhrajeme,“ napsala Plačková na svém instagramu. 

I přes počáteční rozpaky ale bude mít slovenská prsatice velkou výhodu. Reality show už si prošla, a tak může dobře poradit, co bude následovat. Ale hlavně je ze čtveřice bezkonkurenčně nejvlivnější na sociálních sítích. Zuzanu Plačkovou na instagramu sleduje přes půl milionu fanoušků! Druhou nejvlivnější koučkou je na sociálních sítích Emma Drobná se 198 tisíci fanoušků, hned za ní je Zorka Hejdová se 196 tisíci sledujících a Tereza Mašková čtyřku uzavírá se 153 tisíci fanoušků. 

Navíc Zuzana není žádný stydlín, a tak by mohla před kamerou předvést pořádnou show. V minulosti se dokonce několikrát nafotila nahá, objevila se například v Playboyi. Kdyby to zopakovala nyní, TV Nova by asi musela posunout vysílací čas.

VIDEO: The Voice Česko Slovensko: Kali neudržel slzy, dojal ho soutěžící – schizofrenik!

Video
délka: 01:30.20

The Voice Česko Slovensko: Kali neudržel slzy, dojal ho soutěžící – schizofrenik! TV Nova

Fotogalerie
79 fotografií