Prvním hostem středeční Show Jana Krause byla herečka a zpěvačka Kateřina Brožová, která se o svém soukromí zpravidla nerada vyjadřuje, a tak se dalo čekat, že právě toto téma bude Krause zajímat nejvíce. Bohužel však kromě dotazů na její vztah s Jaromírem Soukupem (50), ředitelem televize Barrandov, a grilování herečky ohledně toho, jestli dává přednost bohatým mužům, už na jiné téma téměř nepřišla řeč. O svých pracovních aktivitách se snažila mluvit v posledních dvou minutách, po chvíli ji ale Kraus utnul a opět se vrátil k Soukupovi. 

Dalším hostem byl mladý a nadějný herec Jan František Uher, který zaznamenal fenomenální úspěch, když se před měsícem stal ve 14 letech nejmladším držitelem Českého lva za svůj herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Všechno bude. Vzhledem ke svému mladému věku není herec zvyklý na vystupování v televizních show, a tak podle Krause odpovídal velmi stroze. 

Ze začátku sice dostal prostor vyjádřit se k úspěchu na Českém lvu, po chvíli se ale řeč přetočila na jeho rodnou obec Křenovice, čehož se Kraus chytil a až do konce nepustil. Celých deset minut s mladým hercem probíral hromadnou dopravu v obci a na jiné téma už nepřišla řeč.

Divákům se Krausovo vystupování vůbec nelíbilo a moderátora nemilosrdně zkritizovali. „Chudák kluk. Čekala jsem, že bude klást otázky na jeho osobu, koníčky, co dělá ve volném čase, atd. Ale on se ho proboha ptá celou dobu, jak u nich na vsi jezdí vlaky a jak se jmenují autobusové zastávky. U Brožové zase narážel na rozchod a vysmíval se jí a evidentně jí to bylo nepříjemné. Dnes otřesný, otřesný díl," zaznělo od jednoho z diváků v komentářích na facebookové stránce Show Jana Krause. 

V podobném duchu se nesla většina diváckých reakcí. „Je nutné dělat z toho chlapce takového blba? Jen proto, aby pan Kraus ukázal, jací jsou Moraváci blbci? Je to fakt pro někoho zábava dělat z druhého idiota? Jen se kluk poctivě snažil s upřímností odpovídat na pokládané otázky. Určitě by ho nenapadlo, z úcty ke známé osobě, že si z něj ten ubožák Kraus jen dělá blázny. Za mě dneska humus, nadskakovala jsem vzteky!" rozčilovala se další podrážděná divačka. „Pan Kraus už také začal praktikovat bulvár, který sám kritizuje," píše další. 

Podobných reakcí byla většina. Hodně diváků Krausovi vyčítalo, že si dělá legraci z čtrnáctiletého dítěte. Mnohokrát se opakovalo slovo „trapnost". Divákům bylo líto i herečky Kateřiny Brožové. „Paní Brožová tam už jistě nevkročí, totálně je tam s tím klučíkem ztrapnil!" zuří jeden z diváků. „Tedy, tak tento díl se opravdu nepovedl. Chudák paní Brožová i ten kluk. Je to dáma, tak to ustála s noblesou, ale myslím, že si říkala 'že já jsem sem lezla'," kritizuje Krause jeden z mnoha naštvaných diváků. 

Podle nich by se měl pan Kraus zamyslet nad tím, z koho si ve svém pořadu dělá legraci. „Hrůza! Nepříjemný, dotěrný a neomalený Kraus. Hrůza. Brožová sice není má favoritka, ale bylo mi jí líto. Ovšem, co dnes Kraus předvedl s mladým Honzou? To je ostuda. Sice se kluk držel úžasně, všechna čest, ale Kraus by se nad tím měl přinejmenším pozastavit," reaguje na středeční díl pravidelný divák.

VIDEO: Nestárnoucí Kateřina Brožová: V upnuté róbě předvedla, že v 51 letech je stále kus! 

Video
délka: 02:35.86

Nestárnoucí Kateřina Brožová: V upnuté róbě předvedla, že v 51 letech je stále kus! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
50 fotografií