Málokdo to ví, ale mladý princ byl kdysi zamilovaný do Courtney Cox alias Monicy ze seriálu Přátelé! Jednou v minulosti měl možnost účastnit se velké párty v domě herečky, když byla zrovna pryč. Jen pro ten pocit, že se bude pohybovat v místech, kde jeho láska bydlí, se na večírek vydal. „Cestovala pracovně a nevadilo jí, když jsme u ní přespali." 

„Pořád jsem byl zmatený, protože ... byla to Monica. A já byl Chandler," napsal Harry. „Přemýšlel jsem, jestli někdy seberu odvahu jí to říct. Bylo v Kalifornii dost tequily na to, abych se tak odvážil?" ptal se.

Večírek začal nevinným prohlížením si bytu, popíjením tequily, povídání si se slavnými herci a pak se naprosto zvrhnul, když se na scéně objevily drogy.

Vévoda ze Sussexu říká, že si všiml „obrovské krabice čokolády s houbami" s nápisem „pro všechny" na večírku. „S kamarádem jsme jich několik popadli, zhltli je a zapili tequilou," vzpomínal.

Houbičky patří jako droga mezi nejsilnější halucinogeny. V tomto období sice byl princ zvyklý užívat kokain, ale zážitky z těchto drog jsou naprosto odlišné. Překvapující a nové pocity po užití halucinogenu se dostavily rychle. Když princ odešel na toaletu, byl už úplně sjetý.

Na záchodě uviděl odpadkový koš s pedálem, který se při pohledu na něj náhle proměnil v „hlavu". „Šlápl jsem na pedál a hlava otevřela ústa," napsal. „Měla tak obrovský široký úsměv. Smál jsem se."

Harry s hihňáním opustil toaletu, dal si další tequilu a vzal svého kamaráda na ten samý záchod. Bohužel si jeho kamarád myslel, že se jeho bunda proměnila v draka, a zpanikařil, když byl na záchodě sám. Drogy jsou v tomto naprosto zrádné. 

„Můj skvělý trip byl pro něj peklem," napsal bývalý člen královské rodiny. „Jak nešťastné. Jak zajímavé."

Video
Video se připravuje ...

Forejt o novém dokumentu Netflixu o Harrym a Meghan: Ničí rodinná pouta na generaci dopředu Petr Macek

Fotogalerie
34 fotografií