Přestože má slavná herecká dvojice celkem šest ratolestí, o které dodnes u soudu po rozvodu bojují, média nejvíce zajímá právě dospívající Shiloh, která na sebe již dlouhodobě poutá pozornost širokého okolí svým vzhledem. Od dětství se totiž stylizuje do chlapecké role.

Od čtyř let se nechávala oslovovat jako „John“ a ve třinácti letech zatoužila po změně pohlaví, s čímž ale tatínek Brad Pitt zásadně nesouhlasil. Údajně s tím, že je na prahu začínající puberty na hormonální léčbu je ještě příliš brzo...

Poté dcera Angeliny Jolie dramaticky změnila svou vizáž, když si po mnoha letech nechala narůst dlouhé vlasy a po boku maminky se na Mezinárodním filmovém festivalu v Římě na premiéře filmu Eternals objevila jako dáma – v šatech, co podtrhávaly její ženskost. Mnozí si pak říkali, že to byl možná jenom jakýsi teenagerský vrtoch.

Jenže dnes je zase všechno jinak. Poslední dobou se Shiloh, co ve své pohledné tváři kombinuje geny svých rodičů, totiž vrátila ke své původní image!

Video
Video se připravuje ...

Angelina Jolie a její dcery na filmovém festivalu v Římě! Profimedia

Na nejnovějších paparazzi fotkách z její návštěvy obchodu pro domácí mazlíčky je jasné, že opět dala ve svém soukromí přednost chlapeckému vzhledu. Kromě nošení pytlovitého oblečení a neforemných mikin se rovněž nechala ostříhat – a rozhodně se nedržela zpátky. Dlouhé kadeře vyměnila za takzvaného ježka, je tedy teď téměř dohola. Není pochyb, že si tato mladá žena prochází genderovou krizí, a nezbývá než si počkat, jak to s „Johnem“ nakonec dopadne...

Fotogalerie
43 fotografií